مجله تاپ‌ناز‌

شلوار مام استایل چیست؟ جدیدترین مدل های شلوار مام استایل و نحوه ست کردن آن

مام استایل

شلوار مام استایل یکی از ترندهای امسال است که بسیار پرطرفدار می باشد و استایل های متفاوت و جذابی را می توان با آن ایجاد کرد. شلوارهای مام استایل به مدلی از شلوار ها می گویند که گشاد و دارای فاق های بلند می باشند. این مدل شلوارها در دهه 80 میلادی و اوایل دهه 90 مورد توجه بودند و حالا با گذشت چند دهه از آن زمان دوباره به دنیای مد برگشته اند.

در این مقاله جدیدترین شلوارهای مام استایل را بررسی می کنیم و به این موضوع می پردازیم که شلوار مام استایل برای چه افرادی مناسب است و چه استایل هایی را با آن می توانید داشته باشید. اگر شما به شلوار مام استایل علاقه دارید اما نگران این هستید که ممکن است برای استایل شما مناسب نباشد، این مطلب را از دست ندهید.

شلوار مام استایل چیست؟

شلوار مام استایل نوعی شلوار است که معمولا با استفاده از پارچه های ارگانیک و راحت تهیه می شود و برخی از آن ها دارای بخش های کشسان هستند. این مدل شلوارها فاق بلندی دارند و این باعث می شود که کمر شلوار در بالای ناف قرار بگیرد و فرم بدن زیباتر و باسن کشیده تر به نظر برسد.

شلوارهای مام استایل در قسمت ران گشاد و هر چه به سمت پایین پا می آیند نسبتا تنگ می شوند. شلوارهای مام استایل علاوه بر راحتی و کاربردی بودن، استایل بسیار زیبا و مدرنی دارند. کمر این شلوارها برای راحتی بیشتر در کنار این که دکمه و زیپ می خورند، در قسمت پشت کمر کش دوزی دارند.

شلوار مام استایل برای چه افرادی مناسب است؟

مام استایل2 1

افراد با هر اندامی که دارند می توانند از شلوارهای مام استایل استفاده کنند و این شلوارها برای انواع اندام ها قابل استفاده هستند. با انتخاب مدل مناسب با توجه به سلیقه و نیازهای خود، می توانید از راحتی و استایل این نوع شلوارها لذت ببرید. به طور کلی، شلوارهای مام استایل برای برخی افراد بسیار مناسب هستند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

افرادی با اندام لاغر یا متوسط

اگر اندام باریک یا متوسطی داشته باشید، شلوارهای مام استایل باعث ایجاد احساس راحتی و آزادی شما می شوند. شلوارهای مام استایل به شما اجازه می دهند تا به آسانی و راحتی حرکت کنید و احساس خوبی داشته باشید.

افرادی با اندام های پر پلاس

اگر اندام پر پلاس دارید، شلوارهای مام استایل باعث راحتی بیشتری در حرکت و استفاده روزمره می شوند. شلوارهای مام استایل باعث پنهان کردن اختلافات اندامی می شوند و به شما اجازه می دهند تا احساس راحتی داشته باشید.

افراد قد بلند

شلوارهای مام استایل برای افرادی با اندام کشیده و قد بلند بسیار مناسب هستند. اگر اندام کشیده و بلندی دارید، این نوع شلوارها با طراحی گشاد و جلوگیری از تنگی و جمع شدن در ناحیه پاها برای شما انتخاب خوبی می باشند.

تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت

شلوار مام استایل در قسمت ران و ساق پا گشاد و آزاد است اما در شلوار جین زنانه مام فیت معمولا در قسمت ران و ساق پا جذب و چسبان است. شلوار های مام فیت با پارچه های کشی تهیه می شوند، اما پارچه شلوار مام استایل غیر کشی است.

پوشیدن شلوار جین زنانه مام استایل برای بیشتر افراد با اندام های مختلف مناسب است و به دلیل فاق بلند و شکل مخروطی که دارد قد شما را بلند تر نشان می دهد. توجه داشته باشید که اگر قد کوتاهی دارید و کمی اضافه وزن دارید، شلوار مام استایل برای شما زیاد مناسب نیست چون ظاهر گشادی دارد و شما را چاق تر نشان می دهد.

اما اگر قد بلندی دارید و کمی اضافه وزن دارید، شلوار مام استایل برای شما بسیار مناسب می باشند چون قسمت پهن کمر در شلوار مام استایل قسمت شکم و کمر شما را باریک تر نشان می دهد.

یکی دیگر از تفاوت های شلوار مام فیت و مام استایل در جنس پارچه است. جنس شلوار مام فیت جین زنانه، ضخیم و کشی است اما شلوار مام استایل از کشسانی کمتری برخوردار است و ضخیم تر می باشد.

شلوار مام استایل و مام فیت هر دو فاق بلندی دارند و کمر آن ها بالای ناف بسته می شوذ که این ویژگی باعث می شود بالاتنه شما بهتر دیده شود. این شلوار ها قد نسبتا کوتاهی دارند و زیاد بلند نیستند و معمولا در قد 90، 95 و 100 می باشند.

در گذشته شلوارهای مام فیت و مام استایل فقط با جنس جین دوخته می شدند اما در حال حاضر در جنس و رنگ های متنوعی موجود می باشند. اگر جزء افراد لاغر اندام هستید، شلوار مام استایل انتخاب فوق العاده ای برای شما است، اما برای پوشیدن شلوار مام فیت محدودیت کمتری وجود دارد و برای بیشتر افراد با هر اندامی که دارند مناسب است.

ست کردن شلوار مام استایل

شلوار مام استایل برای استایل های مختلفی مانند رسمی، مجلسی، کژوال و … مناسب است. اما باید به نحوه ست کردن آن با لباس های مختلف توجه کرد. در این بخش بهترین استایل ها با شلوار مام استایل را به شما معرفی می کنیم.

شلوار مام استایل با مانتو

مانتو

شلوار جین زنانه مام استایل را بهتر است با مانتوهای گشاد ست کنید. یکی از بهترین و راحت ترین استایل ها، استفاده از شلوار مام استایل با مانتوی جلو باز است. چون شلوار مام استایل گشاد و آزاد است و هماهنگی خوبی را با مانتوی جلو باز ایجاد می کند و همچنین مدل شلوار هم به خوبی دیده می شود.

در این استایل می توانید از یک تیشرت ساده هم برای زیر مانتو استفاده کنید و آن را داخل شلوار خود قرار دهید. اگر می خواهید شلوار مام استایل را همراه با یک مانتوی بلند بپوشید، حتما یک مانتوی آزاد و گشاد را انتخاب کنید تا استایل هماهنگ و منحصر به فردی ایجاد شود.

شلوار مام استایل با کت

کت

اگر به استایل های رسمی و مجلسی علاقه دارید، می توانید شلوار جین زنانه مام استایل را با کت ست کنید. برای این استایل حتما یک کت آزاد انتخاب کنید. همچنین به هماهنگی رنگ های آن ها نیز باید توجه داشته باشید.

شلوار مام استایل با تیشرت

تیشرت

برای ایجاد یک استایل ساده و راحت می توانید شلوار زنانه مام استایل را همراه با یک تیشرت ساده و تک رنگ بپوشید. از این استایل خاص می توانید در دورهمی های دوستانه و خودمانی استفاده کنید.

شلوار مام استایل با شومیز

اگر به دنبال یک استایل شیک و زیبا برای مهمانی هستید یکی از بهترین گزینه ها ست کردن شلوار جین مام استایل زنانه همراه با شومیز است. در این استایل می توانید از یک شومیز سفید رنگ استفاده کنید.

ترکیب شلوار جین مام استایل آبی روشن با شومیز سفید هارمونی خوبی ایجاد می کند و یک استایل بسیار شیک و منحصر به فرد را می سازد. برای تکمیل این استایل زیبا نیز می توانید از کفش لوفر استفاده کنید.

شلوار مام استایل را با چه کفشی بپوشیم؟

شلوارهای مام استایل معمولا با هر نوع کفشی مانند کفش های اسپرت، پاشنه دار و تخت ست می شوند. در ادامه به نحوه ست کردن شلوار مام استایل با انواع کفش ها می پردازیم.

شلوار جین مام استایل با کفش اسپرت

کفش اسپرت

شلوار جین مام استایل با کفش های اسپرت به خصوص کتانی سفید، مشکی و یا سورمه ای بسیار مناسب است. اگر به دنبال یک استایل راحت و مناسب هستید، یک جفت کفش ورزشی راحت بهترین گزینه است.

شلوار جین مام استایل با کفش تخت

استفاده از کفش های تخت همراه با شلوار مام استایل برای بیرون رفتن های روزمره مناسب است. اگر قد بلندی دارید، ترکیب شلوار مام استایل با کفش کالج برای شما بسیار جذاب و خاص است.

شلوار جین مام استایل با بوت

بوت

در فصل زمستان می توانید شلوار جین مام استایل را با لباس هایی مانند هودی، پلیور بافتنی و یا یک شومیز ساده بپوشید و برای تکمیل استایل خود از بوت و کیف بند دار استفاده کنید. در ترکیب شلوار مام استایل با بوت بهتر است قد شلوارتان کمی کوتاه باشد و حتی می توانید آن را کمی تا بزنید.

شلوار جین مام استایل با صندل

برای دورهمی ها و مهمانی های دوستانه می توانید شلوار مام استایل را همراه با کفش های پاشنه بلند مانند صندل یا کفش های نوک تیز ست کنید و یک استایل بسیار جذاب را برای خود بسازید.

ویژگی های شلوار مام استایل

مام

مهم ترین ویژگی های شلوار مام استایل به شرح زیر می باشد.

پایداری و دوام

یکی از ویژگی های مهم شلوار های مام استایل، دوام بالا و ماندگاری آن ها است. این شلوارها با استفاده از مواد با کیفیت و دوخت دقیق، می توانند مقاومت بالایی را در برابر شستشو و استفاده های مکرر داشته باشند.

فاق بلند

شلوار های مام استایل فاق بلندی دارند، به همین دلیل برای انواع اندام ها مناسب هستند و هر فرم بدنی که دارید می توانید از آن ها استفاده کنید. با این که فاق بلند یکی از ویژگی های شناخته شده برای شلوار های مام استایل است اما طی سال های اخیر شلوارهای مام استایل با فاق کوتاه هم به بازار آمده اند که مدل های فانتزی محسوب می شوند.

راحتی

شلوارهای مام استایل جنس های نرم و کشسانی دارند، به همین دلیل می توانید در طول روز به راحتی در آن ها حرکت کنید و احساس خوبی داشته باشید. این نوع شلوارها با طراحی منحصر به فرد خود، احساس راحتی بی نظیری را ایجاد می کنند.

گشادی در قسمت ران و باسن

گشادی در قسمت ران و باسن باعث می شود که شلوار مام استایل برای افرادی با اندام های درشت مناسب باشد. بسیاری از افراد از نظر تناسب اندام با تفاوت‌هایی در بخش ران و باسن نسبت به سایز ایده آل روبرو هستند که در شلوار مام استایل به طور کامل پوشیده می شود. بنابراین، با استفاده از این شلوار، می توانید استایل راحتی و زیبایی داشته باشید.

تنگی در قسمت مچ پا

یکی دیگر از ویژگی های شلوارهای مام استایل، تنگی در قسمت مچ پا است که باعث می شود این شلوار بسیار شیک و جذاب به نظر برسد. ضمن آن که مانع از بالا کشیدن با نا منظم شدن آن موقع نشست و برخاست شده و استایل شیک افراد را از بین نمی برد.

استایل شیک و مدرن

یکی از ویژگی های فوق العاده شلوارهای مام استایل، طراحی های متنوع و جذاب آن ها است. شما با توجه به سلیقه خود می توانید از طراحی های ساده و کلاسیک تا طراحی های با جلوه های جدید و خاص را انتخاب کنید.

کاربردی بودن

شلوارهای مام استایل را می توان برای موقعیت ها و استایل های مختلف به کار برد. این ویژگی باعث می شود که شما به تهیه چندین مدل شلوار نیاز نداشته باشید و داشتن یک شلوار مام استایل استفاده از آن در شرایط گوناگون را ممکن می کند.

تناسب با تغییرات بدن

شلوار مام استایل با قابلیت تنظیم سایز برای خانم های باردار مناسب است و به تغییرات بدنی مادران در طول دوران بارداری و بعد از آن پاسخ می دهد. این ویژگی مهم به مادران اجازه می دهد تا بدون نگرانی از انتخاب لباس مناسب برای هر دوره از بارداری خود لذت ببرند.

تنوع

شلوار مام استایل در انواع طرح ها، جنس ها و رنگ ها موجود است و افراد با هر سلیقه ای که دارند می توانند شلوار مام استایل مورد نظر خود را پیدا کنند.

نحوه شستشوی شلوار مام استایل

مام استایل1 1

به دلیل آزاد و گشاد بودن شلوار های جین زنانه مام استایل، بهتر است برای شست و شوی آن ها از ماشین لباسشویی و پودرهای آنزیم دار استفاده نکنید، چون این کار باعث وا رفتگی و گشاد شدن آن ها می شود. بهترین روش برای شستن شلوار جین مام استایل، شستشو با دست و آب سرد است.

اگر می خواهید شلوار مام استایل را با استفاده از ماشین لباسشویی بشویید، حتما لباسشویی را روی چرخه ملایم یا ظریف قرار دهید و از یک شوینده مناسب و سازگار با محیط زیست استفاده کنید. به هیچ عنوان از سفید کننده استفاده نکنید.

به برچسب شلوار دقت کنید و دستورالعمل آن را دنبال کنید. برای جلوگیری از ساییدگی، شلوار خود را با شلوار جین یا لباس های مشابه بشویید. برای شست و شو با نرم کننده ملایم از آب سرد استفاده کنید و از شستشو با آب داغ خودداری کنید. برای خشک شدن شلوار، آن را روی بند رخت یا زیر آفتاب خشک کنید.

مطالب مشابه را ببینید!