معرفی امکانات کامل مجموعه شهربازی ارم + تخفیف

شهربازی

تفریح و هیجان چیزی است که هما هنگام برنامه‌ریزی برای تعطیلات منتظر آن هستیم. احتمالا به همین دلیل است که شهربازی همیشه در لیست کارهایی که باید انجام دهید، قرار دارد. شهربازی یکی از مکان‌هایی است که افراد می‌توانند با رفتن به آن خاطرات کودکی خود را زنده کنند و لذت را دوباره تجربه کنند. برای یک تعطیلات عالی و هیجان‌انگیز در کنار دوستان یا خانواده می‌توانید بهترین شهربازی‌ها را انتخاب کنید که یکی از آن‌ها شهربازی ارم تهران است.

یکی از بهترین شهربازی‌های پایتخت بدون شک ارم است که امکانات زیادی برای همه افراد در همه گروه‌های سنی دارد. شهربازی ارم با داشتن دستگاه‌های بازی متنوع و وجود دریاچه در وسط آن یک انتخاب خوب برای گذران اوقات فراغت و تجربه یک روز هیجان‌انگیز است. اگر دوست دارید با مجموعه امکانات و تفریحات موجود در شهربازی ارم آشنا شوید این مطلب را دنبال کنید.

معرفی مجموعه تفریحی ارم سبز

مجتمع تفریحی ارم سبز در غرب تهران قرار گرفته است و موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد. این شهربازی از تمام نقاط تهران به راحتی دسترسی دارد و همه روزه باز است. این مجموعه تقریبا 75 هکتار است و در آن سه شهربازی فعال، دریاچه 9 هکتاری و بزرگ‌ترین باغ وحش ایران وجود دارد. وسایل بازی در هر یک از شهربازی‌های ارم متفاوت است و در آن وسایل بازی مخصوص کودکان هم موجود است.

شهربازی شماره یک ارم

شهربازی شماره یک که به لونا پارک معروف است  بیشتر به مختص کودکان است و دستگاه‌های زیادی برای بازی در آن قرار گرفته است. وسایل بازی شهربازی شماره یک شامل: ستاره گردان، فریزبی بزرگسال، استخر توپ، تاپ اسپین، تاور گردان، مینی جت، جت اسکی، سرسره آبشار، تشک بادی، سورتمه، اسب گردان، قوی گردان و ماشین برقی بزرگسالان است.

شهربازی شماره دو

2 7 e1663532207634

شهربازی شماره دو پارک ارم یکی از بخش‌های جذاب و هیجان‌انگیز آن است و بسیاری از وسایل بازی جدید و مهیج در آن قرار دارد. دستگاه‌های بازی ایسن شهربازی شامل: موتور کوبنده، سقوط آزاد، دیسکو کاستر، بوستر، ترن کودکان، زیپ لاین، کشتی امیر، استخر توپ، فیلیپر، سورتمه، ماشین پرنده، آکروجت، تله سیژ، سفینه، قطار شادی، چرخ و فلک، منوریل، اسب گردان، جایر سوئینگ، ماشین برقی کودکان، ماشین برقی بزرگسالان، تاپ اسپین و کاترپیلار است.

اگر دوست دارید اوج هیجان و ترس را تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما این است حتما سقوط آزاد را امتحان کنید، این دستگاه بازی در پارک ارم بسیار پرطرفدار است و همیشه صف‌های طولانی برای سوار شدن و بلیط را دارد. قیمت بلیط سقوط آزاد 50 هزار تومان است.

شهربازی شماره سه

این شهربازی دستگاه‌های کمی دارد، ولی در عین حال برای کودکان و اوقات فراغت کنار خانواده مناسب است و بهتر است در زمان بازدید از پارک ارم سری به آن بزنید. دستگاه‌های بازی در شهربازی شماره سه عبارتند از: اسکیت هوایی، رالی بنزینی، غول تاب، تاب پرنده، ترن هوایی بزرگسالان، سرسره آبشار و کریزی موس.

باغ وحش پارک ارم

باغ وحش

باغ وحش ارم یکی از قدیمی‌ترین باغ وحش‌ها در تهران است که در زمان ناصرالدین شاه تاسیس شده است. این باغ وحش بیش از 100 گونه جانوری را نگهداری می‌کند و همه روزه از ساعت 10 صبح تا 8 شب باز است. حیوانت داخل این باغ وحش در سه دسته پستانداران، پرندگان و خزندگان قرار می‌گیرند. جالب است بدانید در این باغ وحش لاما و ببر بنگال هم وجود دارد و یکی از جذاب‌ترین حیوانات باغ وحش به حساب می‌آیند.

استخر روباز ارم

استخر روباز

یکی از امکانات جذاب مجتمع تفریحی ارم سبز، استخر روباز آن است که در فصل گرما طرفداران زیادی دارد. این استخر ویژه بانوان است و همه روزه از ساعت 9 الی 17 می‌توان از آن استفاده کرد. در این استخر علاوه بر آبتنی زیر نور آفتاب می‌توانید از حمام آفتاب لذت ببرید و یک روز رویایی را تجربه کنید. این استخر از هر لحاظ تمیز است و تمامی نکات بهداشتی در آن رعایت می‌شود. امکانات داخل استخر روباز ارم شامل: استخر کودکان، پارکینگ رایگان، فروشگاه لوازم ورزشی، کلاس‌های آموزشی شنا، سالن ماساژ، بوفه، تونل مه و حمام آفتاب است. قیمت فروش بلیط در گیشه این استخر بین 120 هزار تومان تا 150 هزار تومان است.

تخفیف ویژه مجموعه تفریحی ارم

اگر قصد رفتن به شهربازی ارم و استفاده از امکانات متنوع آن را دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سایت تخفیفان است. در این سایت می‌توانید بلیط تمامی امکانات این مجموعه را با تخفیف و هزینه کمتری از گیشه تهیه کنید و از یک روز هیجان‌انگیز و مفرح لذت ببرید. امکانات مجموعه ارم بسیار متنوع است و شما می‌توانید یک روز کامل را در این مجموعه با تفریحات ویژه آن بگذرانید.

مطالب مشابه را ببینید!