مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی شهره قمر + اطلاعات زندگی هنری و شخصی و عکس های شهره قمر

شهره قمر یکی از بازیگران جوان ایرانی است که در این قسمت بیوگرافی کامل و عکس های این بازیگر را قرار داده ایم.

YWRkNwb0h0Z5

بیوگرافی شهره قمر

شهره قمر متولد12  مهر 1372 بازيگر صرف سينماي ايران،که بسياري از مخاطبانش اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالي سينما و غير سينما و حتي منتقدان که او را دختر هزار چهره سینما مي نامند که همیشه ا ز چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته وتنها تکیه اش به بازیگریش بوه است.

شروع بازیگری

شهره قمر بازيگري را زماني که نوجواني 15 -16  ساله بود آغاز کرد و پايه بازيگري وي « سينماست » .شهره قمر وجه تمايز و تفاوت خود را نسبت به ساير بازيگران هم نسل خود در « گريم هايش » مي داند ،رفتن در قالب گريم هاي بسيار سنگين و غير معمول سينما ، به اين وجه تفاوت اعتقاد دارد و اين ويژگي را به عنوان يک سبک به نام خودش به ثبت رسانيده است.

مطلب مشابه: بیوگرافی بهنوش بختیاری

بازی در سینما

شهره قمر اين ادعا را به حق در فيلمهای سينمايی اش از جمله «انعکاس » که اولين حضور وي در سينما بوده و فیلم های دیگرش از جمله دل بی قرار – کریستال – دربست آزادی  اثبات کرده است.و در واقع ميتوان گفت ريسک بزرگي هم محسوب مي شد.

دختر هزار چهره!

طرفدارانش او را به دلیل گریم های متفاوتی که دارد، دختر هزار چهره می نامند و خودش هم به این جمله اعتقاد دارد.

شهره قمر در فیلم انعکاس

در فیلم سینمایی انعکاس شهره قمر در حالی که فقط 15 سال سن داشت با گریم سنگینش در نقش یک زن 30 ساله ظاهر شد و توانست با بازی خوبش نامش را در سینما تثبیت کند.

شهره قمر

تغییر صدا

او وجه تمایز خود را با دیگر بازیگران، داشتن گریم های متفاوت و تغییر صدای خاص می داند. او سعی می کند طوری تغییر صدا بدهد که با نقش های مطابقت داشته باشد.

شهره قمر

ماجرای تجاوز

شهره قمر در اردیبهشت ماه سال 1400 ادعا کرد که در سن 15 سالگی مورد تجاوز قرار گرفته است. او در پست اینستاگرامی خیلی صریح نام آن کارگردان را اعلام کرد. روز قبل هم هانیه توسلی از هشتگ می تو استفاده کرد که اشاره به تجاوز دارد.

بخوانید: بیوگرافی نازنین فراهانیبیوگرافی مهتاب کرامتی

شهره قمر

دستگیری شهره قمر

شهره قمر در مرداد سال 1402 به دلیل انتشار یک سری استوری مشکوک دستگیر شد. او در این استوری ها، به بعضی از سیاست های اعتراض کرده بود و با لحنی تند مسئولان را خطاب قرار داده بود.

او در شهریور ماه همان سال و بعد از 42 روز به قید وثیقه آزاد شد.

این عکس ها در صفحات شبکه اجتماعی شهره قمر منتشر شده است.

شهره قمر
شهره قمر
شهره قمر
شهره قمر
شهره قمر
شهره قمر
شهره قمر
شهره قمر
شهره قمر

عکس های شهره قمر

شهره قمر

عکس های جدید شهره قمر

شهره قمر

جدیدترین تصاویر شهره قمر

شهره قمر
شهره قمر
شهره قمر

مطالب مشابه را ببینید!