مجله تاپ‌ناز‌

مشخصات خرید توری مش، فرنگی و فنس در شهر مفتول

از جمله انواع محصولاتی که در شهر مفتول به فروش می‌رسد، توری فلزی است. توری فلزی، شبکه‌ای فولادی است که از بافته شدن سیم‌ها بر روی یکدیگر تولید می‌شود. سیم مفتول‌هایی که به منظور تولید توری مورد استفاده قرار می‌گیرد، به دو صورت ساده و آجدار است. توری در انواع مختلفی تولید می‌شود که ضخامت مفتول و همچنین سایز چشمه از جمله فاکتورهای مهم در خصوص دسته‌بندی توری‌ها است. درصد کربن بکار رفته در ساخت توری در مشخصات اصلی آن تاثیرگذار است. انواع توری شامل توری حصاری، فنس، فرنگی، مش، مرغی، گابیون و… است. این توری‌ها با سایز و شکل چشمه‌های متفاوت تولید می‌شوند. در این بخش قصد داریم در مورد سه نوع از انواع توری، یعنی توری مش، فرنگی و فنس صحبت کنیم. به منظور آشنایی با مشخصات خرید آن‌ها در شهر مفتول، با ما همراه باشید.

مشخصات خرید توری مش

مشخصات خرید توری مش، فرنگی و فنس در شهر مفتول

توری مش، که با نام توری جوشی نیز شناخته می‌شود، یکی از انواع توری‌های پرکاربرد است. این توری از شبکه مشبک فلزی و با میلگرد ساده و آجدار تولید می‌شود. پایه تولید این محصول سیم مفتول آهن و گالوانیزه است. ضخامت سیم مفتولی که به منظور تولید توری مش مورد استفاده قرار می‌گیرد، بر اساس کاربرد متفاوت است. از توری مش معمولا در صنعت ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. کاربرد اصلی آن نیز در ساختمان‌سازی، مسلح کردن بتن فوندانسیون است. در ادامه مشخصات خرید توری مش را بیان می‌کنیم.

این توری از طریق روی هم قرار گرفتن میلگرد و جوش دادن آن‌ها به یکدیگر تولید می‌شود. در نهایت نیز چشمه‌های مربع شکل تولید می‌شود. از نظر بافته شدن مفتول‌ها به یکدیگر، توری مش با دیگر توری‌ها متفاوت است. ضخامت مفتول‌های بکار برده شده در ساخت این توری حدودا 2.5 تا 5 سانتی‌متر است. توری مش از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. همچنین از آنجایی که نحوه اتصال توری‌ها به یکدیگر، جوش است، بنابراین از مقاومت زیادی برخوردار است. حمل و نقل سریع و کاهش هزینه نصب، سبب شده است تا از توری جوشی به وفور استفاده گردد.

از کاربردهای مختلف این محصول می‌توان به ساخت سقف‌های کامپوزیت، دیوار و قطعات پیش‌ساخته کامپوزیت، کف سالن، انبار، اتوبان، فرودگاه و… اشاره کرد. همچنین ساخت مترو و پل، سدهای بتنی، حضارکشی اطراف فرودگاه و… از دیگر کاربردهای این محصول است.

مشخصات خرید توری فرنگی

مشخصات خرید توری مش، فرنگی و فنس در شهر مفتول

یکی دیگر از انواع توری ها، توری فرنگی است. این توری با استفاده از مفتول گالوانیزه گرم یا سرد تولید می‌شود. یکی از مشخصات اصلی توری فرنگی، مقاومت عالی در شرایط مختلف جوی است. از آن جایی که روکش این توری گالوانیزه است، بنابراین ضدزنگ است. توری فرنگی در بازار به صورت رول به فروش می‌رسد. به طور میانگین هر یک رول توری فرنگی حدودا 20 متر طول و 120 تا 180 سانتی‌متر عرض دارد. این توری در دو نوع توری فرنگی گالوانیزه سرد و توری فرنگی گالوانیزه گرم تولید می‌شود.

توری فرنگی گالوانیزه سرد، در مقایسه با نوع گرم، از مقاومت کمتری برخوردار است. اما از آن جایی که توری فرنگی گالوانیزه گرم کیفیت بالاتری دارد، از قیمت بیشتر برخوردار است. از جمله مشخصات خرید توری فرنگی، مقاومت و استحکام بسیار بالای آن است. این مسئله سبب می‌شود تا در ساخت دیوار و ستون، مورد استفاده قرار گیرد. در میان انواع توری، توری فرنگی از ظاهر مناسبی برخوردار است، بنابراین در مواردی که زیبایی مهم است، از این توری استفاده می‌شود.

ابعاد چشمه توری فرنگی، متنوع است. لازم به ذکر است توری‌هایی که چشمه ریزتری دارند، از قیمت بالاتری برخوردار هستند. در محیط‌های مرطوب، از این توری استفاده می‌شود.

مشخصات خرید فنس

مشخصات خرید توری مش، فرنگی و فنس در شهر مفتول

فنس یا توری حصاری، نوع دیگری از انواع توری است. این محصول از مفتول گالوانیزه سرد یا گرم تولید می‌شود و نوعی فولاد ضدزنگ است. توری حصاری یا فنس، از دوام و کیفیت بسیار زیادی برخوردار است. از مشخصات خرید فنس، می‌توان به روکش فلزی روی در آن اشاره کرد. این روکش، فنس را در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی مقاوم می‌کند. بنابراین بهترین توری در شرایط آب‌وهوایی مرطوب است.

توری حصاری یا فنس به دلیل مزایای زیادی که دارد، از قیمت بالاتری نیز برخوردار بوده و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهم‌ترین  کاربرد فنس، حصارکشی در اطراف زمین‌های کشاورزی، زمین‌های ورزشی، پادگان ها، فرودگاه‌ها و… است.

ارتفاع مناسب برای نصب فنس، معمولا 1 الی 2 متر است. اما به منظور ایجاد امنیت بیشتر و جلوگیری از ورود حیوانات می‌توان از ارتفاع‌های دیگر نیز استفاده نمود.

به منظور خرید انواع محصولات مفتولی، توری، تیرچه، افزودنی بتن و… در شهر مفتول با مناسب‌ترین  قیمت و کیفیت با شماره 02154483 تماس بگیرید و یا به آدرس https://shahrmaftool.com/ مراجعه کنید.

برچسب ها : خرید توری مش,خرید توری فرنگی,خرید فنس

مطالب مشابه را ببینید!