شوی مدل لباس دختران چادری که جنجالی شد! +عکس

شوی مدل لباس دختران چادری که جنجالی شد!

عکس های مراسم شوی لباس جنجالی دختران مانکن ایرانی با چادر در برج میلاد تهران

اخیرا تصاویر دختران مانکن زیبا اما بدحجابی که مدلهای مختلف چادر را با حرکات نامناسب به نمایش گذاشته اند فضای مجازی را پر کرده است.تصاویری از انواع چادرهای عربی در شبکه‌های اجتماعی و ادعاها مبنی بر نمایش این چادرها توسط مانکن‌های ایرانی با پوشش نامناسب در برج میلاد، جنجال بپا کرده است.به گزارش تاپ ناز تصاویر این مانکن های زیبا با آرایش نامناسب و با چادر را میبینید.

 

شوی مدل لباس دختران چادری که جنجالی شد!

تصاویری از انواع چادرهای عربی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که با استناد به آن اینطور ادعا می‌شود که چادرها توسط مانکن‌های ایرانی در برج میلاد به نمایش گذاشته شده و پوشش نامناسب مانکن‌ها جنجال بپا کرده است.

شوی مدل لباس دختران چادری که جنجالی شد!

اما در حقیقت برگزاری نمایش انواع مدل‌های چادر توسط مانکن‌های ایرانی در برج میلاد صحت ندارد و تصاویر فوق پیش از این از سوی سایت‌های تبلیغاتی با عنوان انواع مدل‌های چادر و لباس‌های اسلامی منتشر شده است.

 

در زیر تصویر مانکنی را مشاهده می‌کنید که در مطلب جعلی فوق ادعای ایرانی بودن آن و برگزاری نمایش زنده لباس در برج میلاد توسط وی مطرح شده، اما حقیقت این است که این مانکن در کنار نمایش چادرهای عربی، لباس بلندی را نیز بدون حجاب اسلامی به نمایش گذاشته که پیش از این تصاویرش در سایت‌های تبلیغاتی منتشر شده است.

شوی مدل لباس دختران چادری که جنجالی شد!

 

نوشته های مشابه