مجله تاپ‌ناز‌

شیوا ابراهیمی | عکس های داغ و جدید و بیوگرافی شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی از بازیگران معورف و محبوب ایرانی است که در فیلم و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخته است. ما نیز امروز در سایت ادبی و هنری تاپ ناز قصد داریم نگاهی بر زندگی او داشته باشیم. در ادامه با ما باشید.

photo 2024 02 25 16 55 27

بیوگرافی و زندگی

شیوا ابراهیمی بازیگر زن ایرانی زاده 29 بهمن سال 1355 در تهران است. او در سال 1373 وارد دانشکده تئاتر شد و بازی را در تئاترهای دانشجویی شروع کرد.

اولین سریالی که شیوا ابراهیمی در آن ایفای نقش کرد سریال کهنده سوار در سال 1375 و به کارگردانی اکبر خواجویی بود. بازی خوب او را در سریال مدینه و پرده نشین را هم حتما مشاهده کرده اید.

اولین فیلمی هم که او در آن ظاهر شد فیلم مسافر در سال 1380 بود.

شیوا ابراهیمی ازدواج کرده است و دختری به نام نفس دارد.

عکس های اینستاگرامی شیوا ابراهیمی

بازی در فیلم خون خدا

خون خدا فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مرتضی‌علی عباس میرزایی و تهیه‌کنندگی سیاوش حقیقی محصول سال ۱۳۹۷ است. علی کارتن خوابی‌ست که دورانِ نقاهت ترک اعتیادش در خیابان‌ها، مصادف شده‌است با دهه اول محرم. او شب عاشورا در جعبهٔ غذای نذری که برایش آورده‌اند، پاکتی آغشته به خون می‌یابد.

فیلم خواب لیلا

خواب لیلا فیلمی به کارگردانی مهرداد میرفلاح، نویسندگی شاهرخ دولکو و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله شیرازیان در ژانر وحشت محصول سال ۱۳۸۶ است. این فیلم قصه دختری ۲۶ ساله است که به تنهایی در خانه به ارث رسیده از پدر و مادرش زندگی می‌کند… او مدتی است که توسط دختری شش ساله که از قدرت خارق‌العاده‌ای برخوردار است مورد حمله‌های وحشیانه قرار می‌گیرد. دکتر پوریا عقیده دارد تنها راه رهایی وی جستجو در گذشته‌های فراموش شده دوران کودکی اوست. این جستجو به جایی نمی‌رسد تا در نهایت او را به دکتر سهرابی می‌سپارند تا لیلا را در یک سفر درونی برای ملاقات با ضمیر ناخودآگاهش ببرد.

شیوا ابراهی
شیوا ابراهی
شیوا ابراهی
شیوا ابراهی
شیوا ابراهی
شیوا ابراهیمی
شیوا ابراهیمی
شیوا ابراهیمی
شیوا ابراهیمی
شیوا ابراهیمی
شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی | عکس های شیوا ابراهیمی همراه بیوگرافی

مطالب مشابه را ببینید!