گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / صحبت های کی روش در مورد تیم ملی
loading...

صحبت های کی روش در مورد تیم ملی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی دیرهنگام مقابل ازبکستان از کسب سه امتیاز بازی اظهار رضایت کرد، اما درباره‌ی داوری حرفی نزد.

کی‌روش در نشست خبری پس بازی با ازبکستان عنوان کرد: بازی سختی بود ما سخت جنگیدیم. ما می‌خواهیم تیم اول یا دوم به جام جهانی صعود کنیم این خواسته ما است و ما تازه این کار را شروع کردیم به اعتقادم در زندگی هر چه بیشتر تلاش کنیم بیشتر به هدفت می رسی.

کی‌ روش در ادامه با بیان این‌که می‌خواستیم حریف را تحت فشار قرار دهیم وبه این ترتیب بازی را کنترل کنیم افزود: تصمیم اولمان کنترل حریف بود تا بتوانیم در ضد حملات به گل برسیم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که با توجه به این که قبل از بازی گفته بود تیم ازبکستان تیم قوی‌ است آیا این دیپلماسی به حساب می‌آمد یا واقعا این تیم قوی بود؟ گفت: ازبکستان واقعا تیم خوبی است و آمادگی جسمانی واتحاد تیمی بالایی دارد من به حرفی که زده‌ام اعتقادی دارم و ازبکستان تیم یک دستی بود.

وی ادامه داد: ما در این بازی سعی داشتیم ازبکستان را تحت فشار قرار دهیم و بازی را حفظ کنیم تا در نهایت به گل برسیم همان طور که در گذشته گفته بودم ما هشت فینال را پیش رو داریم که امروز موفق شدیم یکی از آن‌ها را پشت سر بگذاریم. ما بازی‌های سختی را پیش رو داریم همان طور که ازبکستان هم دیدارهای سختی در برابر کره و قطر خواهند داشت.

کی‌روش در ادامه با بیان این‌که به بازیکنان و تماشاگران تبریک می گویم اظهار کرد:‌این بازی برای هر دو تیم سختی بود ما به پیروزی بزرگی دست یافتیم و خیلی خوشحالم. دلیل این هم که این برد برای من شیرین بود کیفیت تیم حریف بود. ما امروز (دوشنبه) یک تیم قوی و هماهنگ که یک مربی بزرگ دارد را شکست دادیم.

سرمربی تیم ملی در ادامه از اظهار نظر در خصوص داوری امتناع کرد و افزود: من اصلا قبل از بازی نمی‌دانستم داور ژاپنی است وظیفه من ایجاب می کند که به فکر کار خودم باشم نه این که درباره داوری اظهار نظر کنم. درباره داوری رسانه‌ها باید اظهار نظر کنند.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *