مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / صعود ایتالیا با درخشش بوفون /حریف آلمان شدند

صعود ایتالیا با درخشش بوفون /حریف آلمان شدند

استفاده کردن از چهار هافبک بازیساز در میانه میدان باعث شده بود تا این ایتالیایی ها باشند که نبض مسابقه را در اختیار بگیرند. بونوچی، مارکیسیو، دروسی، مونتولیو به رهبری آندره پیرلو کاری کردند تا در نیمه اول انگلیسی ها فشار زیادی را تحمل کنند.همه کسانی که نیمه نخست این مسابقه را تماشا کردند به خوبی بر این نکته واقفند که انگلیسی ها به غیر از دو موقعیتی که در دقایق ابتدایی روی دروازه بوفون خلق کردند نتوانستند در سایر دقایق خطرناک ظاهر شوند.اگر قرار باشد خیلی جامع و کامل در مورد نیمه نخست ایتالیا و انگلیس صحبت کرد باید گفت که لاجوری پوشان برتر از حریف بودند.

با شروع نیمه دوم اما همه چیز طبق انتطارها رقم خورد دو تیم نیامده بودند تا بی گدار به آب بزنند.احتیاط شرط اول بود و آنها در نیمه نخست محک ها را زده بودند.با این حال باز هم این ایتالیایی ها بودند که جسارت بیشتری به خرج می دادند و کاملا مشخص بود که دوست نداستند کار به وقت های اضافه و ضربات پنالتی کشیده شود.آنها حتی چند موقعیت خطرناک را هم روی دروازه شاگردان هاجسون خلق کردند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی دو تیم به وقت های اضافه کشیده شود.این اولین بازی در مرحله حذفی بود که به وقت های تلف شده کشیده شد.

اما از آنجا که حمله در وقت های تلف شده ریسک بزرگی بود دو تیم سعی کردند تا بیشتر توپ را در میانه های میدان کنترل کنند.البته گاها حمله ای را روی دروازه حریف تدارک می دیدند ولی وقت های اضافه هم نتوانست سرنوشت بازی ایتالیا و انگلیس را مشخص کند.

بالوتلی برای ایتالیایی ها پشت نخستین ضربه پنالتی ایستاد.او به راحتی توپ را تبدیل به گل کرد تا ایتالیایی ها یک بر صفر از حریف پیش بیفتند.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *