مجله تاپ‌ناز‌

به چه دلیل طلا دست ساز بهتر از سایر طلاهاست؟

طلا دستساز چه تفاوتی با طلا ماشینی دارد؟! این سوال، کل موضوع مقاله امروز است. می‌خواهیم شما را بیشتر با طلا دستساز و خصوصاً مزایایی طلا دستساز آشنا کنیم که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. حتماً در بازارهای طلا، اصطلاح طلای دستساز و طلای ماشینی را شنیده‌اید، میان این دو نوع طلا، تفاوت‌های بسیار زیادی وجود دارد و اصالت و هویت هر کدام بسیار متفاوت است.

امروز و در این مقاله می‌خواهیم به طور اختصاصی در مورد طلا دستساز و مزیت آن نسبت به طلا ماشینی و سایر طلاها صحبت کنیم.

پیش از این که به سراغ مزیت‌ها و تفاوت‌های میان طلا دستساز و طلا ماشینی برویم؛ بهتر است از هر کدام از این دو، یک تعریف ارائه کنیم تا تعریفی که ما از طلا دستساز داریم با تعریف شما یکی باشد و دید شما با دید ما یکسان باشد. این گونه ما بهتر می‌توانیم منظورمان را منتقل کنیم و شما هم بهتر و راحت‌تر متوجه تفاوت‌ها خواهید شد.

طلا دستساز

طلا دستساز، به طور کامل با دست طراحی و ساخته می‌شود و تمام مراحل ساخت و تولید آن، توسط انسان و خلاقیت او انجام می‌شود. طلا دستساز و اکسسوری‌ها طلا دستساز، روح و هویت و اصالت دارد؛ چرا که با دقت و ظرافت تمام توسط استادکاران ساخته می‌شوند و چون طلا دستساز، یکی از صنایع دستی محسوب می‌شود، بسیار محبوب و البته ارزشمند است.

image 101

یکی از معروف‌ترین گالری‌های طلا به ساخت و تولید انواع طلا دستساز مشهور است، گالری طلا سنجاق است که حدود 10 سال طلاهای با اصالت و یونیک خلق می‌کند. تمام طلاهای این مجموعه، اعم از گوشواره طلا، دستساز هستند و با ظرافت تمام و دقت و خلاقیت طراحی و ساخته شده‌اند.

طلا ماشینی

طلا ماشینی، اکسسوری‌ای است که با دستگاه و ماشین و بدون دخالت انسان ساخته می‌شود. طرح اولیه طلا به دستگاه داده می‌شود، دستگاه نیز، از آن طرح اکسسوری طلا را می‌سازد. مشخص است که ظرافت، زیبایی، درخشش و خلاقیت طلا دستساز بسیار متفاوت از طلا ماشینی است و بهتر بگوییم، گوواره طلا ماشینی روح، اصالت و هویتی که طلا دستساز دارد را ندارد و صرفاً یک تکه طلا خواهد بود!

مزیت‌های طلا دستساز نسبت به طلا ماشینی و دستگاهی

در میان مطالب، به مزیت‌هایی که گوشواره طلا دستساز نسبت به گوشواره طلا ماشینی دارد، اشاره کردیم ولی خالی از لطف نیست که در این بخش نیز به صورت تیتروار به این موارد اشاره کنیم.

  • طلا دستساز نسبت به طلا ماشینی، اصالت دارد.
  • طلا دستساز نسبت به طلا ماشینی، هویت دارد.
  • طلا دستساز نسبت به طلا ماشینی، ظرافت بسیار زیباتری دارد.
  • طلا دستساز نسبت به طلا ماشینی، بسیار طرح زیباتری دارد.
  • طلا دستساز نسبت به طلا ماشینی، ارزش بیشتری دارد؛ زیرا کار دست است.
  • خلاقیتی که در طلا دستساز وجود دارد بسیار بیشتر از طلا ماشینی است.
image 102

پاسخ به سوالات متدوال

طلا دستساز و زیبا را از کجا بخریم؟

برای خرید طلا و اکسسوری طلا دستساز، ما به شما گالری طلای سنجاق را معرفی می‌کنیم که تمام طلاهایش با طراحی منحصر به فرد خودش انجام می‌شود و تماماً دستساز هستند.

طلاهای گالری طلای سنجاق دست ساز هستند؟

بله، تمام محصولات گالری طلای سنجاق اعم از گوشواره‌های طلا این مجموعه، همه دستساز بوده و زیبایی را به شما هدیه خواهند کرد.

کلام آخر

ما امروز در این مقاله به طور ویژه در مورد طلا دستساز و طلا ماشینی صحبت کردیم و در ادامه شما را با مزیت‌های طلا دستساز نسبت به طلا ماشینی آشنا کردیم و برای خرید طلا، طلا دستساز را به شما پیشنهاد کردیم. امیدواریم که توانسته باشیم شما را در این امر راهنمایی کرده باشیم.

مطالب مشابه را ببینید!