طناز طباطبایی با لباس کردی رو در روی بابک حمیدیان + عکس

طناز طباطبایی با لباس کردی رو در روی بابک حمیدیان + عکس

 طناز طباطبایی یکی از بازیگران فیلم سینمایی «پنجاه قدم آخر» به کارگرانی کیومرث پوراحمد است و در این فیلم نقش یک زن کرد را بازی می‌کند. این فیلم تا چند روز آینده آماده نمایش می‌شود.

طناز طباطبایی با لباس کردی رو در روی بابک حمیدیان + عکس

 

طبق اعلام سعید سعدی، تهیه‌کننده این فیلم، «پنجاه قدم آخر» در مرحله نهایی ساخت موسیقی و صداگذاری است و احتمالا تا چند روز آینده آماده نمایش خواهد شد. این فیلم در بخش مسابقه سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر (سودای سیمرغ) حضور خواهد داشت.فیلم سینمایی «پنجاه قدم آخر» با مشارکت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس ساخته شده است.

گفته می‌شود، علت تمایل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به مشارکت درتولید جدیدترین اثر خالق «اتوبوس شب» و «قصه‌های مجید»، مضمون قابل اعتنا و همچنین سابقه و اعتبار کارگردانش به عنوان یکی از کارگردانان سینمای مستقل است. این فیلم از نظر محتوایی به نسل جوان انقلاب و جنگ میپردازد. رزمندگانی که تلاش علمی دارند تا جنگ را از حالت صرف خارج کرده و به سمت تکنیک و تاکتیکهای مدرن بروند تا با استفاده از نبوغ خود در جنگ، به پیروزی دست یابند.

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم سینمایی پنجاه قدم آخر

 

«پنجاه قدم آخر» سرگذشت واقعی یکی از نیروهای اطلاعات عملیات لشگر زرهی 8 نجف اشرف در عملیات والفجر 4 را نمایش می‌دهد که برای شناسایی به یک منطقه مین‌گذاری شده در خاک عراق می‌رود و 17 روز تمام با پایی زخمی انتظار می‌کشد تا بالاخره به کمکش می آیند ولی…
بابک حمیدیان و طناز طباطبایی از جمله بازیگران این فیلم هستند که فیلمنامه آن توسط کیومرث پوراحمد و با مشاوره حبیب احمدزاده به نگارش درآمده است. هم‌چنین سعید سعدی تهیه‌کنندگی ‌فیلم «پنجاه قدم آخر» را برعهده داشته است.

مطالب مشابه را ببینید!