مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی عباس غزالی ؛ زندگی شخصی و عکس های عباس غزالی و همسرش

بیوگراافی عباس غزالی

عباس غزالی متواد 14 بهمن سال 1363 در شهر تهران است او بازیگر سینما، تلوزیون و تئاتر است.  او مدریک دیپلم ادبیات و علوم انسانی دارد.

عباس غزالی

مشهور شدن این بایگر

بازی در سریال وضعیت سفید و در نقش بهروز باعث شد که این بازیگر به شهرت برسد که بسیاری این نقش را تقلید از نقش های بهروز وثوقی می دانند.

داستان سریال وضعیت سفید : به هنگام شروع موشک باران تهران از زمستان ۱۳۶۶ اعضای خانواده‌ای پرجمعیت که تقریباً همه با هم قهر هستند و اختلاف دارند برای دوری از حملات دشمن ساکن باغ مادرشان در روستایی واقع در حومه تهران می‌شوند. روستایی که مدرسه اصلی آن تبدیل به محل اسکان بخشی از اهالی جنگ زده شده‌است. استقرار این خانواده در باغ و هم‌جواری آنها با مردم روستا که در اوج همدلی بسر می‌برند، حوادث گوناگونی را برای خانواده رقم می‌زند که باعث درک آنها از مشکلات یکدیگر و ریشه‌های بی‌اهمیت اختلافاتشان می‌شود. آنها در طی این ماجراها درمی‌یابند که استعداد کمک و یاری به یکدیگر را دارند و… و اینکه امیر عاشق شیرین شده و در پی جلب توجه وی کارهایی را می‌کند که موجب نارضایتی شیرین می شود و …

عباس غزالی

علایق و تفریحات عباس غزالی

این بازیگر به این بازیگران علاقه دارد : حامد بهداد, پرویز پرستویی, مهدی هاشمی , سعید پورصمیمی, عزت ا… انتظامی و … که جزو بازیگران ایرانی هستند و از بایگران خارجی هم به نیکلاس کیج,شان پن, داستین هافمن, رابرت دنیرو و آل پا چینو علاقه دارد.

عباس غزالی

نخستین سریال وی و حضورش در تلویزیون

نخستین حضور او در سال 1377 و در سن 14 سالگی بود که در سریال انتظار سرخ وارد قاب تلویزیون شد.

او به موسیقی هم زیاد گوش می دهد و این خوانندگان را دنبال می کنید. فرمان فتحعلیان، حمید عسکری و محسن چاوشی را از بین ایرانیان و evanesens و selen dion را بین خوانندگان خارجی زیاد دنبال می کند.

او طرفدار تیم پرسپولیس تهران است. به خواندن مجله و تماشای فیلم هم علاقه دارد.

او بازیگری را از سن 12 سالگی در کانون فرهنگی تربیتی حر شروع کرد و در کلاس های بازیگری نمایش تئاتر همین کانون هم شرکت کرد.

عباس غزالی

گذراندن دوره بازیگری و تئاتر

این بایگر تئاترهای زیادی در سطح جشنواره های مختص به کانون تهران شرکت کرد و رتبه های خوبی هم به دست آورد. دوران نوجوانی تا جوانی را در کانون حر گذراند و بازیگری را آموخت، این دوران کشف استعداد او بود و باعث شد که در مسیر واقعی پیشرفت قرار بگیرد و استعدادهایش پرورش پیدا کنند.

عباس غزالی

ازدواج و همسرش

عباس غزالی در سال 1394 با همسرش ازدواج کرد. همسرش هم هنرمند است و در شاخه معماری فعالیت می کند و او می گوید که خیلی خوشحال است که ازداوج کرده است و بر خلاف عقیده بعضی از بازیگرها که هنوز مجرد هستند و تصور می کنند که ازدواج مانع پیشرفت آنهاست او ازدواج را مانع پیشرفت نمی داند.

عباس غزالی

بازی در سریال مینو

عباز غزالی در سریال مینو در نقش رضا در کنار مهدیه نساج ایفای نقش می کند.

عکس های اینستاگرامی عباس غزالی

جدیدترین عکس های عباس غزالی را که در شبکه های اجتماعی قرار داده است را مشاهده می کنید.

عباس غزالی

عکس های جدید عباس غزالی

عباس غزالی

جدیدترین عکس های عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی و همسرش

عباس غزالی

بیوگرافی کامل عباس غزالی Abbas Ghzali

مطالب مشابه را ببینید!