عجیبترین و جالبترین درمان های پوستی! +عکس

پوست بخشی از بدن که اولین نقطه ارتباطی با دنیا خارج به حساب می آید از اهمیتی بالا برخوردار است به طوری که بسیاری از مردم حاضرند به هر ترتیب ممکن پوستی لطیف برای خودشان ایجاد کنند. استفاده از ماسک های مختلف و عجیب یکی از این راه های درمانی است:
صورت آتشین

عجیب ترین درمان های پوست +عکس

یکی از روش های عجیب و نوی درمان پوست صورت را می توانید درچین ببینید. در این روش ماسکی از مواد مختلف روی صورت قرار داده می شود سپس پارچه ای آغشته به الکل را روی ان می گذراند. افرادی که این کار را انجام می دهند اعتقاد دارند با آتش زدن پارچه ماسک بهتر جذب پوست می شود. دراین روش پوست به طرز عجیبی شفاف می شود اما باید خطراتی مانند سوختگی ناگهانی را به تن بخرید.
سیلی درمانی

ماسک صورت,عجیب ترین درمان های پوست

یک زوج تایلندی به تازگی شغلی جدید برای خودشان دست و پا کرده اند. آن ها در بخشی از منطقه سنتی پایتخت این کشور به طور حرفه ای سیلی درمانی می کنند. آن ها برای هر 15 دقیقه 350 دلار هزینه میگیرند و این روزها افراد بسیاری به مغازه آن ها می روند تا بتوانند چین و چروک ها را کمی از بین ببرند.
صورت خون آشام

ماسک صورت,عجیب ترین درمان های پوست

چند سالی است که یک روش درمانی در امریکا شروع به کار کرده است که طبق آن خون از بازو گرفته و به صورت تزریق می شود. در این روش از آنجایی که صورت بسیار زحمی می شود به روش خون آشام معروف شده است. بسیاری از هنرپیشه های تلویزیونی از این روش برای شفاف کردن صورت استفاده می کنند اما خیلی کم این روش بازخورد خوبی داشته است.
درمان با فضولات پرنده

ماسک صورت,عجیب ترین درمان های پوست

بدبوترین روش درمان پوست را می توانید در ژاپن ببینید جایی که مردم پوست خودشان را به دست افرادی می سپارند که با فضولات پرندگان کار می کنند. متخصصین این رشته فضولات را با برنج و سبوس ترکیب می کنند و برای از بین بردن چین و چروک روی پوست می مالند. برخی اعتقاد دارند این روش حتی می تواند طراوت  پوست را بیشتر کند.
ماسک های طلا

ماسک صورت,عجیب ترین درمان های پوست

پس از بدبوترین و عجیب ترین نوبت به گران ترین روش درمان پوست می رسیم. در شهر فلوریدا آمریکا برخی از ثروتمندان با استفاده از ماسک های طلای 24 عیار پوست خودشان را لطافت می بخشند. در این روش کمی طلا با ماسک های عادی ترکیب می شود تا شفافیت پوست بیشتر گردد. البته همه کسانی که از این روش استفاده کرده اند آن را تقریبا بی نتیجه در درمان می دانند…./yjc.ir

مطالب مشابه را ببینید!