مجله تاپ‌ناز‌

عجیب ترین شهرهای ایران را بشناسید!

عجیب ترین شهرهای ایران

شهرهای عجیب ایران

در این مطلب عجیب ترین شهرهای ایران را معرفی می کنیم. شهری که موتورسیکلت ندارد، شهری بدون غسالخانه، شهری که قبرستان ندارد و یا شهری که گدا ندارد.

عجیب ترین شهرهای ایران

عجیب ترین شهر ایران کجاست ؟ یا بهتر است بگوییم عجیب ترین شهرهای ایران که شهرت جهانی دارند کدام شهرها هستند ؟عجیب ترین شهر ایران

عجیب ترین شهر ایران

طبق آن چه که در برخی کانال های تلگرامی از سوی برخی منابع معتبر منتشر شده گچساران در زمره یکی از 15 شهر عجیب ایران قرار گرفته است.

برای مثال شهر تبریز یکی از این 15 شهر است که گدا ندارد و یا این که اردکان پول دارترین و مرفه ترین مردم ایران را در خود جای داده است.

همچنین نورآباد ممسنی یکی از همسایگان گچساران در استان فارس از عجیب ترین شهرهای ایران است که 18 درصد جمعیت آن را دانشجویان تشکیل می دهند.

از دیگر شهرهای عجیب ایران می توان به جلفا اشاره کرد که شهری بدون قبرستان است و بروجردی ها هم خوشگذران ترین مردم ایران نام گرفته اند.

عجیب ترین شهرهای ایران

جدول جالب از اسامی و ویژگی های عجیب ترین شهرهای ایران

اما گچساران در این فهرست غنی ترین خاک ایران را به خود اختصاص داده که در واقع همین گونه است که به آن لقب بام نفتی ایران را داده اند.

شهرستانی که 25 درصد نفت و گاز کشور را تأمین می کند و از مهم ترین نقاط در زمینه تعیین سرنوشت اقتصاد کشور است.

با همه این تفاسیر گچساران شهری بالذات ثروتمند است که مردم آن ثروتمند نیستند و بسیاری در این شهر در محرومیت به سر می برند و بوی مشمئز کننده ناشی از نفت و گاز تنها سهم آزار دهنده برای مردم این دیار است.

عجیب ترین شهرهای ایران را بشناسید + عکس

مطالب مشابه را ببینید!