مجله تاپ‌ناز‌

عسل مردی | بیوگرافی و عکس های عسل مردی بازیگر مژگان در سریال بچه مهندس 2

عسل مردی از بازیگران خوب و کم سن و سال ایران است که از سن 9 سالگی وارد سینما شد و توانست خودی از خود نشان دهد. عمده شهرت این بازیگر مدیون بازی در سریال بچه مهندس ایت. البته بازی خوب عسل تنها به این سریال خلاصه نمی شود و او در چندین اثر درخشان دیگر نیز به ایفای نقش پرداخته است.

photo 2024 02 18 14 58 34 1

بیوگرافی عسل مردی

عسل مردی بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون متولد سال 1383 در شهر تهران است. او یک خواهر دارد و از سن 9 سالگی وارد حرفه بازیگری شد و خیلی زود توانست موفق شود.

عسل مردی

شروع بازیگری

عسل در سال 1392 و در سن 9 سالگی در تئاتر خون و گل سرخ به کارگردانی بهزاد فراهانی ایفای نقش کرد و این نخستین تجربه بازیگری وی در تئاتر بود.

عسل مردی

نخستین سریال عسل مردی

عسل مردی در سال 1390 و در سن 10 سالگی در سریال فاخته که در ماه رمضان پخش شد برای نخستین بار در سریال تلویزیونی حضور پیدا کرد.

نخستین فیلم 

نخستین فیلم این بازیگر فیلم وروجک ها بود. نخستین بار در سن 10 سالگی در فیلم وروجک ها به کارگردانی فرزاد اژدری وارد سینما شد ولی این فیلم در گیشه فروش موفق نشد. این فیلم تجربه خوبی برای این بازیگر در سن کم بود.

او در کنار بازیگران معروفی مانند علیرضا خمسه، سیما تیرانداز، مهدی احمدی و طوفان مهردادیان ایفای نقش کرده است.

عسل مردی

عسل مردی در کنار شراره رخام

بازی در سریال همسایه ها

او در سال 1395 هم بسیار پر تلاش ظاهر شد و د آثار مهمی ایفای نقش کرد. در این سال او در سریال همسایه ها به کارگردانی مهران غفوریان ایفای نقش کرد. در این سریال هم در کنار بازیگران به نامی همچون مهران غفوریان، شیرین صفری، جواد رضویان و سیروس گرجستانی ایفای نقش کرد.

عسل مردی

بازی در سریال بچه مهندس

عسل مردی در فصل دوم مجموعه سریال بچه مهندس هم ایفای نقش می کند. این بازیگر در نقش نوجوانی مژگان یا مومو ایفای نقش می کند. نقش حوانی این کاراکتر را هم مهتاب جامی بازی می کند.

سریال بچه مهندس 2 داستانش از اواخر جنگ تحمیلی ایران شروع می شود و در مورد یک نوزاد است که در پرورشگاه بزرگ می شود. داستان زندگی این شخصیت از زمان جنگ تا به حال روایت می شود و در سه مقطع زمانی مختلف روایت می شود.

عکس های عسل مردی

عسل مردی

عسل مردی در کنار محمد مسلمی

عسل مردی

عسل مردی و کامران تفتی

تصاویر جدید عسل مردی 4

بیوگرافی کامل عسل مردی

تهیه و تنظیم تاپ ناز

مطالب مشابه را ببینید!