عکسهای جالب ضایع کردن نامزد در ورزشگاه!

عکسهای جالب ضایع کردن نامزد در ورزشگاه!

شاید این لحظه برای شما بسیار خنده دار باشد اما برای این زن و شوهر ابتدای یک دعوای خانوادگی است.

ضایع کردن دوست پسر, دوست پسر و دوست دختر درر ورزشگاه

در طی مسابقه بیسبال فرزنو گریزلی سه بار دوربین روی این زن و شوهر تماشاگر زوم کرد که هر سه بار مرد در حال صحبت کردن با تلفن همراه بود.

هر بار که زن می خواست با او صحبت کند یا چیزی را به او نشان دهد مرد هیچ توجهی نمی کرد و به صحبت کردن با تلفنش ادامه می داد.

در نهایت زن عصبانی می شود و لیوان آبی که در دستش بود را روی سر نامزدش خالی می کند!  خانم عصبانی بعد از این حرکت ورزشگاه را ترک می کند.

این مرد که از حرکت نامزدش شوکه شده بود سر جایش میخکوب می شود و به فکر دعوای بعد از آن می افتد!

با بارگزاری این ویدئو در یوتیوب بیش از ۲۱۰ هزار نفر آن را بازدید کردند. برخی گفتند به احتمال زیاد این رفتار یک فیلم ساده بوده، چرا که نزدیک بودن دوربین به این دو نفر در این استادیوم بزرگ و همچنین سوژه قرار دادن آنها کمی شک برانگیز است.

 منبع : جام نیوز

Fresno Grizzlies_Jamnews (7) Fresno Grizzlies_Jamnews (8) Fresno Grizzlies_Jamnews (9) Fresno Grizzlies_Jamnews (10) Fresno Grizzlies_Jamnews (11) Fresno Grizzlies_Jamnews (12) Fresno Grizzlies_Jamnews (13) Fresno Grizzlies_Jamnews (1) Fresno Grizzlies_Jamnews (2) Fresno Grizzlies_Jamnews (3) Fresno Grizzlies_Jamnews (4) Fresno Grizzlies_Jamnews (5) Fresno Grizzlies_Jamnews (6)

مطالب مشابه را ببینید!