عکس باورنکردنی از چهره زشت خواننده زن لیدی گاگا بدون آرایش

عکس باورنکردنی از چهره زشت خواننده زن لیدی گاگا بدون آرایش

لیدی گاگا به دلیل بازی در یکی از فیلم های جدیدش مجبور شد بدون هیچ گونه آرایش و میکاپی جلوی دوربین برود. جالب این است که چهره اش بدون آرایش بسیار زشت شده است و اصلا بدون آرایش شناخته نمی شود!

 

چهره بدون آرایش لیدی گاگا که بسیار زشت است

لیدی گاگا که همیشه مدل لباس های عجیب می پوشد و با آرایش غلیظ همیشه دیده شده است، این بار بدون میکاپ جلوی دوربین ظاهر شده است.

نقش لیدی گاگا در فیلم جدید “ستاره ای متولد شده است” به گونه ای است که او باید کاملا از آن چهره نقاشی شده و آرایش های عجیبی که برای کنسرت هایش دارد، فاصله بگیرد.

روز جمعه لیدی گاگا عکس سلفی نسبتا بدون آرایشی را منتشر کرد که با عکس های معمولش با گریم های سنگین تفاوت داشت. این بازیگر 311 ساله که معمولا با موهای بلوند بسیار روشن و پلاتینی دیده می شود، به موهای تیرهرنگ خود بازگشته بود و در این سلفی به نظر می رسید لباس فاخری نیز به تن دارد.

عکس باورنکردنی از چهره زشت خواننده زن لیدی گاگا بدون آرایش

عکس سلفی از چهره بدون آرایش Lady Gaga

نسخه جدید فیلم “ستاره ای متولد شده است” با بازی لیدی گاگا

لیدی گاگا که در این فیلم درام و موزیکال و به طور کلی در حرفه بازیگری با نام اصلی خود یعنی استفانی جرمانوتا معرفی می شود ، فیلم برداری فیلم “ستاره ای متولد شده است” را از ماه آوریل گذشته آغاز کرده است. این بازیگر- خواننده متولد منهتن در این فیلم نقش مقابل ستاره مشهور هالیوودی بردلی کوپر 42 ساله را دارد که در این فیلم با نام جکسون مین خوانده می شود.

در فیلم، شخصیت بردلی به الی (شخصیت گاگا) کمک می کند تا یک سلبریتی شود، گرچه خودش درحرفه خود شکست خورده است.

عکس باورنکردنی از چهره زشت خواننده زن لیدی گاگا بدون آرایش

چهره لیدی گاگا در مراسم گلدن گلوب 2016

این فیلم در حقیقت چهارمین فیلمی است که با این عنوان ساخته می شود و پیشاز این در ورژن سال 1976 باربارا استرایسند در آن نقش آفرینی کرده بود.بردلی کوپر که کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد اخیرا در برنامه مجری مشهور الن دیجنرس حضورپیدا کرد و به تعریف از همکار بازیگرش پرداخت.او گفت:” خوانندگی بسیار سخت است. خوانندگی! من هیچ ایده ای در این مورد ندارم. من خودم حتی در انتهای گفتن یک عبارت احساس خستگی می کنم.”

“میزان احترامی که من برای خواننده ها قائلم بسیار زیاد است به خصوص اینکه از دید من خوانندگی یک پدیده است. استفانی در این فیلم می درخشد، به این دلیل که فوق العاده است، او فوق العاده است.”

چهره زشتو وحشتناک لیدی گاگا بدون آرایش + عکس

مطالب مشابه را ببینید!