عکس داعش و قتل های وحشتناک (عکس های +18)

عکس داعش و قتل های وحشتناک

عکس های جدید از جنایت های وحشیانه داعش در موصل

صدها نفر از مردم شهر موصل عراق که گروه تروریستی داعش آن را ولایت نینوا و مرکز امارت به اصطلاح اسلامی خود نامیده روز گذشته شاهد جنایت هولناک تکفیری‌ها در میدان اعدام این شهر بودند. گروه تروریستی داعش که این روزها از سرقت اموال و اخذ مالیات‌های گزاف از مردم امرار معاش می‌کند اعلام کرده که دو نفر را به جرم سرقت مسلحانه از منازل مردم دستگیر کرده است.

این گروه در بیانیه‌ای افزوده است پس از حکم قاضی شرع این دو نفر به اعدام و صلیب کشیدن در ملأعام محکوم شده‌اند. پس از قرائت حکم اعدام این دو نفر در ملأعام جلاد گروه تکفیری داعش به ضرب شمشیر گردن دو متهم را قطع کرد. در تصاویر منتشر شده داعش اجساد دو قربانی را به صلیب کشیده و سرهای آنها را نیز از صلیب آویزان کرده است.

بر روی دو برگه‌ای که به دستان متهمان به صلیب کشیده آویزان شده نوشته شده این افراد به جرم سرقت مسلحانه به نام «دولت اسلامی» و راهزنی از مسلمین به اعدام و صلیب کشیدن متهم شده‌اند. تروریست‌های داعش درحالی این دو شهروند عراقی را به اتهام سرقت گردن زدند که در حال حاضر به عنوان ثروتمند‌ترین گروه تروریستی در جهان شناخته می‌شوند و بیشترین دارایی خود را از راه قاچاق، اخاذی و دیگر جرایم به دست آورده‌اند.

پیش از حمله داعش به موصل، ارزش دارایی‌های این گروهک تروریستی ۵۱۵ میلیون پوند بوده است و پس از حمله نیز با دزدی از بانک‌ها و غارت طلا و تجهیزات نظامی ۲۵۶ میلیون پوند به دست آوردند. دارایی‌های این گروه در سال ۲۰۱۴ به ۴. ۱ میلیارد پوند رسیده و آنها را از طالبان‌ هم ثروتمند‌تر کرده است.

عکس داعش و قتل های وحشتناک عکس داعش و قتل های وحشتناک عکس داعش و قتل های وحشتناک عکس داعش (6) عکس داعش و قتل های وحشتناک عکس داعش و قتل های وحشتناک

نوشته های مشابه