عکس دختری زیبا که تومور سرطانی نصف صورتش را خورد! + عکس

عکس دختری زیبا که تومور سرطانی نصف صورتش را خورد! + عکس

تومور بزرگ نصف صورت دختر زیبا را بلعیده بود و چهره او را بسیار وحشتناک کرده بود. این تومور بزرگ زندگی این دختر بچه و مادرش را بسیار سخت کرده بود چون وضع این تومورها روز به روز بدتر می شد.

عکس دختری زیبا که نصف صورتش با تومور از بین رفته بود و جراحی شد

 

یک دختر بچه ویتنامی که با توموهای کشنده ای روی صورت خود متولد شده بود به کمک پیرزنی نیکوکار توانست دوباره لبخند بزند.

دخترم در گذشته تنها قادر بود با نصف صورتش بخندد، این جمله ای است که مادر نگویت 5 ساله در مورد گذشته کودکش می گوید و سپس با خوشحالی از شرایط خوب فعلی فرزندش خبر می دهد. گویا دختر کوچک ویتنامی در هنگام تولد با پنج تومور بزرگ و کشنده در یک طرف صورت خود متولد شده، تومورهایی که با رشد دائم دید یک چشم و رشد موهای او را مختل کرده بودند، حتی به گفته پزشکان دندان های این قسمت نیز تحت تاثیر تومورها افزایشی غیر طبیعی داشته اند.

مادر که بدلیل فقر و هزینه های بالای جراحی قادر به درمان فرزند خود نبود تصمیم می گیرد عکس دخترش را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته تا شاید خیرین به او کمک کنند. حالا به لطف خدای بزرگ یک پیرزن امریکایی با همکاری موسسه خیریه ای او را به اسپانیا فرستادند تا بعد از تحت چند عمل جراحی رایگان و برداشتن تومورها حالش رفته رفته رو به بهبودی رود. پزشکان اعلام امیدواری کرده اند که صورت دخترک بعد از عمل جراحی پلاستیک به مراتب بهتر از قبل خواهد شد.

تصاویر مربوط به تومور صورت وحشتناک دختربچه قبل و بعداز جراحی

 عکس دختری زیبا که تومور سرطانی نصف صورتش را خورد! + عکس

عکس تومور صورت وحشتناک روی صورت دختر

 عکس دختری زیبا که تومور سرطانی نصف صورتش را خورد! + عکس

تصاویر جراحی تومور صورت کودک ویتنامی

عکس دختری زیبا که تومور سرطانی نصف صورتش را خورد! + عکس عکس دختری زیبا که تومور سرطانی نصف صورتش را خورد! + عکس عکس دختری زیبا که تومور سرطانی نصف صورتش را خورد! + عکس

 

دختری که تومور صورت نصف چهره اش را خورده (تصاویر+18)

مطالب مشابه را ببینید!