عکس غير اخلاقي خواننده 21 ساله ژاپنی با یک پسر بچه +عکس

خواننده ژاپنی

انتشار تصوير غير اخلاقي يک خواننده جوان ژاپني در کنار يک پسر بچه سوژه داغی برای رسانه های این کشور و دنیای مجازی شده است.
اين دختر ژاپني عضو يک گروه مشهور موسيقي است و به خاطر چاپ تصويرش در کنار يک پسر بچه به مرکز بازجويي سوء استفاده از کودکان فراخوانده شد.
اين دختر که “کاسايي” نام دارد 21 ساله است و از سال 2006 عضو مشهور ترين گروه موسيقي پاپ در ژاپن است.
پليس توکيو بعد از انتشار تصوير غير اخلاقي او در کنار يک پسر بچه روي جلد يک مجله ناشر اين مجله را موردبازجويي قرار داد.ا ين مجله به چاپ بعضي از عکسهاي اين خواننده محبوب که قرار است در کتابي به نام او چاپ شود اقدام کرده است .گفته ميشود قرار نبود اين تصاوير به دکه هاي روزنامه فروشي راه پيدا کند . وقتي احساس شد اين تصاوير ممکن است باعث سهل انگاري در اجراي قانون منع سوء استفاده جنسي از کودکان تلقي شود پليس به ميان آمد و عاملان اين حرکت غير اخلاقي را مورد بازجويي قرار داد. اين دختر از سن 14 سالگي به حرفه خوانندگي پرداخته است.
کارآگاهان پليس ميگويند ابتدا بايد مشخص شود اين تصوير واقعي است و سپس به توبيخ عاملان انتشار آن پرداخت.
در ژاپن قوانين سختي درمورد سوء استفاده رفتاري و جنسي از کودکان حکمفرماست که اجازه نميدهد از کودکان در تصاوير غير اخلاقي که تحريک کننده هستند استفاده شود. طبق قوانين در صورت تخلف در اين زمينه فرد خاطي با مجازات 5 سال زندان و پرداخت جريمه تا سقف 5 ميليون ين روبروست.

خواننده ژاپنی

مطالب مشابه را ببینید!