عکس لو رفته از صحنه فجیع مسافران در هواپیمای پاکستان

عکس لو رفته از صحنه فجیع مسافران در هواپیمای پاکستان

پیش آمدن یک صحنه فجیع بین مسافران یک هواپیما در یکی از هواپیماهای پاکستانی باعث آبروریزی این کشور در صنعت هوایی شد.

 

اتفاقی افتضاح فجیع و عجیب در هواپیمای پاکستان

 

به گزارش پایگاه خبری الجزیره مسئولان سازمان هواپیمای پاکستان در حال بررسی اتفاق عجیبی هستند که چند روز گذشته در یکی از سفرهای بین المللی رخ داده است.

روزنامه داورن نیوز چاپ روز شنبه نوشت هواپیمایی بین المللی پاکستان (PIA) در پرواز شماره PK-743 416 از کراچی به مقصد مدینه هفت مسافر را در راهروی هواپیما جای دادند.

عکس لو رفته از صحنه فجیع مسافران در هواپیمای پاکستان

عکس لو رفته از مسافران هواپیما

بر اساس گزارشات دقیق تمام 409 صندلی هواپیما پر بود و جایی برای سوار کردن 7 نفر باقی مانده از کاروان وجود نداشت ولی نکته این است که تعداد صندلی های این هواپیما کمتر از اندازه استاندارد بوده است و به همین دلیل مسافران مجبور شدند مثل اتوبوس سرپایی سفر کنند.

در یک اقدام باورنکردنی و کامل خطرناک مسئولان پرواز تصمیم گرفتند تا مسافران بدون صندلی را در یک سفر 4 ساعته در قسمت راهرو هواپیما جای دهند.

پس از انتشار این خبر خلبان پرواز با واکنش به برخی نظرها اعلام کرد که از این ماجرا بی اطلاع بوده است و هنگامی که در جریان پرواز از کابین خارج شد متوجه افتضاح مسافران اضافه گشت.

عکس لو رفته از صحنه فجیع مسافران در هواپیمای پاکستان

عکس لو رفته از مسافران سرپایی هواپیمای پاکستان

او در ادامه گفت برگه های مربوط به پرواز که اجازه سوار شدن یک مسافر را به هواپیما می دهد توسط مسئولان تنظیم می شود و من هیچ ارتباطی با این مسائل ندارم از طرفی متوجه شدم که روز پرواز کارمندان هواپیمایی پاکستان با وجودی که پرواز پر بوده، هفت برگه پرواز دست نویس صادر می کنند که مسافران بی جامانده “سرپایی” سوار شوند.

عکس لو رفته از 7 مسافر سرپایی هواپیمای پاکستان!

مطالب مشابه را ببینید!