خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / عکس مادر کویتی که بعد از 8 ماه در بستر پوسید!

عکس مادر کویتی که بعد از 8 ماه در بستر پوسید!

در رویدادی حیرت‌انگیز که بیشتر به داستان تخیلی شبیه است، دو دختر کویتی با وجود این که همراه مادرشان در یک آپارتمان زندگی می کردند، 8 ماه از مرگ مادرشان بی‌خبر ماندند!
این دو دختر زمانی از مرگ مادر خود باخبر شدند که هشت ماه از مرگ او در بسترش گذشته بود و جسد وی کاملا تجزیه شده بود.

روزنامه الوطن چاپ کویت، نوشت: پزشکی قانونی در گزارشی زمان مرگ این زن را که در یک واحد آپارتمان کشف شده تایید کرده است و کارشناسان نیز احتمال وقوع جرم را در خصوص این پرونده بعید دانسته اند.این ماجرا از آن جا آغاز شد که یکی از فرزندان این زن پس از چند ماه بستری شدن در بیمارستان عازم منزل می شود تا جویای احوال مادرش شود ولی هنگامی که وارد اتاق او می شود و ملحفه را از روی ماردش بر می دارد در کمال ناباوری با اسکلت مادرش که همچنان لباس بر تن داشت، مواجه می شود و به نهادهای ذی ربط اطلاع می دهد.

عکس مادر کویتی که بعد از 8 ماه در بستر پوسید!

جسد مادر كويتي در بسترش تجزيه شد

این موضوع کارشناسان و مراجع ذی ربط را نیز شگفت زده کرد و آنها با تمام توان سعی کردند که پاسخ این سوال را بیابند که چگونه زنی با وجود داشتن دو دختر و سکونت هر 3 نفر آنها در یک واحد آپارتمانی، در بسترش مرده است و فرزندانش پس از گذشت 8 ماه از مرگش باخبر شده اند.

آنها پس از تحقیقات فراوان و در کمال حیرت و تأسف به این نتیجه رسیدند که این دو دختر هر روز صبح زود برای امرار معاش از منزل بیرون می رفته اند گرفتاری های فراوان آنها در این زمینه باعث شده که مادرشان را فراموش کنند.

عکس مادر کویتی که بعد از 8 ماه در بستر پوسید!
[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

8 دیدگاه ها

 1. چه وحشتناکه حالم بد شد عموی دوست منم تنها زندگی می کرد البته هیچ زن و بچه ای نداشت بعد از یه هفته میفهمن مرده و تو وضعیت بدی بوده بیچاره .اینکه آدم تو تنهایی بميره و کسی نباشه جمعش کنه خیلی درد اوره.

 2. به حق چیزای ندیده و نشنیده

 3. بله ندا جان واقعا غم انگیزه که آدم اینقدر تنها بمونه و کسی سراغشو نگیره که همچین سرنوشتی پیدا کنه. ولی این مورد دیگه خیلی عجیب و ناراحت کننده بود آخه بعد از 8ماه. درحالی که اون خانم و دختراش هرسه تو یه آپارتمان زندگی کنند

 4. چقد تاثر انگیزه ! اما یجورایی به واقعیت نمیخوره ! آخه با دختراش در یک آپارتمان زندگی میکرده. عجیبه والا
  ندا خانم در مورد عموی دوستتون هم متاسف شدم بله واقعآ تنهایی در سنین بالا خیلی درد آوره . امیدوارم برا هیچکس پیش نیاد.

 5. محسن و سحر عزیز باهاتون موافقم خیلی دردناکه و خیلی عجیب که تو یه آپارتمان با بچه هاش بوده و ازش خبر نداشتن و عجیب تر اینکه بعد از هشت ماه متوجه شدن ببخشید که میگم یعنی بوی تعفنشو کسی نفهمیده بود (واقعا پوزش؟؟؟
  آقا محسن ممنون منم با اینکه ایشونو نمیشناختم اما وقتی تعریفشو شنیدم خیلی ناراحت شدم به خاطر سرنوشت مرگش منم امیدوارم برای هیچ کس همچین چیزی پیش نیاد ..دور از جون همه خیلی وحشتناکه که آدمی عزیز خودشو تو همچین اوضاعی ببینه.البته نمیدونم بچه های این زن چقدر برای مادری که 8ماه ازش بی خبر بودن اونم تو یه آپارتمان ناراحت شدن ولی خیلی ناراحت کننده بود

 6. خواهش میکنم ندا خانم. البته که حق باشماست. هر تجربه یی دردناکه و اون چیزی که شما هم تعریف کردین واقعآ ناراحت کننده هست. مرسی از دعاتون.

 7. خواهش میکنم اقا محسن منم ممنون از نظراتتون تو هر پستی که همیشه با اطالاعات بالا و از روی منطقِ و و نظرات نیکا و بعضی دوستان که اسمشون کمرنگ شده ولی امیدوارم موقتی باشه

 8. مرسی ندا جان . اینجا هم خود شما و تمام کاربران با اطلاعات و بافرهنگ هستین . مخصوصآ اینکه خود سایت هم مطالبش به دانش کاربران می افزاید. در مورد دوستان عزیز هم امیدوارم هر جا هستن در سلامتی باشن و در پست ادل هم گفتم که امیدوارم حتمآ برگردن و بیشتر از دانش اونا استفاده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *