عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه پارس ناز

عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه

دختر 17 ساله خوش اندام و زیبای روس (پارس ناز) که در رشته وزنه برداری مقام دار است این روزها در سوریه به سر می برد. این دختر زیبا ماریانا نائومووا نام دارد که مقام اول وزنه برداری کشورش را دارد.

دختر خوش اندام روسیه در سوریه

 

این دختر روس در این مدت از خطرناک ترین مناطق سوریه و پایگاه های نظامی روسیه بازدید کرد، اما این نخستین حضور “ماریانا” در این کشور نیست و پیش از این چندین بار در دوران جنگ به سوریه سفر کرد.“نائومووا” گفت: برای برقراری ارتباط با کودکان سوری به این کشور سفر کرد تا به آنان یادآوری کند که افرادی نگران آنها هستند و برای امنیت و آرامش آنها تلاش می کنند.

عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه

عکس دختر بدنساز روس در سوریه

وی تاکید کرد: ورزشکاران نباید تنها به فکر به دست آوردن مدال باشند، بلکه باید الگوی مردم جامعه باشند.“نائومووا” از برخی از پایگاه های نظامی روسیه که بیشتر نیروهای آن از ورزشکاران هستند، بازدید کرد و از تلاش آنها قدردانی نمود.این دختر جوان گفت: در یکی از سفرها، جنگنده ای در بالای سرما پرواز می کرد که به جنگنده های دیگر موشک پرتاب می کرد، نخستین بار بود که چنین چیزی دیدم، اما واقعا نترسیدم.

 

“نائومووا” در دمشق با شیخ “احمد بدرالدین حسون” مفتی سوریه دیدار کرد و با حضور در مدرسه کودکان سوری گفت: من به کشور رفت و آمد می کنم، اما این کودکان همیشه اینجا هستند و  به گزارش پارس ناز نمی توانند به جای دیگر سفر کنند، پس باید برای آرامش بیشتر آنها تلاش کرد.

همچنین : 8 دختر جذاب و معروف روسی که همه را شیفته خود کرده اند + تصاویر

عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه

عکس های دختر زیبای روس

عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه

زیباترین و خوش اندام ترین دختر کشور روسیه

عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه  عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه  عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه عکس های دختر قوی خوش اندام روس در سوریه

مطالب مشابه را ببینید!