عکس های زنان مصنوعی چینی!

عکس زن مصنوعی به منظور سکس و رابطه جنسی!

قبلا خبرهای در مورد زن مصنوعی چینی در سایت ها درج شده بود و اینک یک شرکت چینی به صورت گسترده در حال فرستادن این زنان مصنوعی در بازار است!

زن مصنوعی

 یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان‌نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می‌برند!

زن مصنوعی

 به گفته صنعتگران چینی، زن مصنوعی جدید بر عروسک‌های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که “تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است! در ساخت اعضای بدن این زن مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد، استفاده شده است. مدیر شرکت چینی تولید کننده ى این محصول می گوید: «ساختار و جزئیات جسم این زن مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک زن عادی به ویژه در تاریکی قابل تمایز نیست.»

 

 

زن مصنوعی

 

[امتیاز دهنده: 2 نفر و میانگین امتیاز: 1.5]

6 دیدگاه ها

  1. اون وقت کی وارد ایران میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. چقدر طبیعی هستن انگار واقعین یه جا خونده بودم که عروسکای مرد هم قراره بسازن ..ولی خیلی تاسف آوره ..

  3. واقعا برا بعضیا متاسفم من نمیگم زیاد باهوشم ولی تا چند وقت دیگه تمام بشریت از هم میپاشه حالا خودتون ببینید

  4. بسیار عالی وارد ایران بشه آزارهای جنسی مردان به زنان به حداقل میرسه

  5. اهای خانوما ودختر خانوما برید یخورده به اعمال و رفتارخودتون فکر کنین ازطرفی واقعا اکثر شما مقصر اصلی هستید چون بدحجابی شما ها باعث شده تنوع طلبی در آقایون زیادشه از طرفی هم ما مردا تو چند سال اخیر خیلی بی غیرت شدیم که اجازه دادیم شما زنا هرجوری خواستین ازخونه برید بیرون !! اینم نتیجشه؟؟

  6. در کشوریکه تورم بیکاری رکورد اقتصادی فقر و ….. حاکمه یک جوان باید چیکار کنه ؟؟ جوانیکه نمیتونه ازدواج کنه باید چیکار کنه ؟؟ نتیجه ش میشه همین رو اوردن به همین خانم های مصنوعی یا رفتن دنبال دنبال بازار ازاد .. واقعن متاسفام برای خودم که در کشوری که این همه منابع طبیعی داره بیکاری هست فقر هست .. این فقر که باعث این همه فساد در جامعه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *