گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب جالب / جالب و خواندنی / عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند!

عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند!

عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند!

زن و شوهر عاشق ژاپنی 37 سال است که لباس های شبیه به هم می پوشند و لباس هایشان همیشه ست است.

زن و شوهری ژاپنی که 37 سال است لباس ست می کنند

زن و شوهری که 37 سال تمام است لباس های خود را با هم ست می کنند و هرچه می پوشند باید با یکدیگر هماهنگ و ست باشد. درست زمانی که خیلی ها درگیر ست کردن رنگ لباس با کیف و کفش یا لباس های دیگه شون هستن این زوج هماهنگ ژاپنی لباس هاشون رو با هم ست می کنن. نتیجه این ست های زیبا رو می تونید در تصاویر زیر ببینید.

 

صفحه اینستاگرام این زوج bonpon511 هست که ترکیبی از اسمشون و سال ازدواجشونه. درسته که توی دهه ۶۰ عمرشون هستن اما استعداد بی نظیری در زمینه مد و ست کردن لباس ها دارن. به نظر شما کدوم یکی از تیپ هاشون از همه قشنگ تره؟

عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند! عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند! عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند!

عکس های زن و شوهری بامزه که لباس هایشان ست است

عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند!

ست لباس زن و شوهر با حال ژاپنی

 

عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند! عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند! عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند! عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند! عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند! عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند!  عکس های زن و شوهر عاشقی که همیشه لباس هایشان را ست می کنند!

تعداد رای: 0 و امتیازات: 0