عکس های سریال آسمان من

سریال آسمان من

داستان سریال آسمان من و عکس بازیگران سریال من

سریال «آسمان من» روایت پروازی آرام است که البته برای رسیدن به این هدف، افراد زیادی تلاش می‌کنند تا یک پرواز آرام و آسوده به مقصد برسد به عبارتی این سریال، داستان زندگی اشخاصی بی ادعاست که سفری خوش را برای مسافران هواپیما آرزو می ‌کنند.

داستان این سریال را «امنیت پرواز» است: سریال با تاریخ نگاری سال 63 آغاز می شود و پنج تا شش قسمت اول آن وقایع آن سال ها را که کشور درگیر جنگ بود در فضایی به دور از پروپاگاندا و شعار زدگی به نمایش در می آورد.

دانیال حکیمی، حسن پورشیرازی، آتیلا پسیانی، حمید عطایی، امین حیایی، حامد بهداد، پژمان بازغی، سروش صحت، رحیم نوروزی، عمار تفتی، افشین زی نوری، ویدا جوان، سودابه بیضایی، الهام چرخنده، شهرام عبدلی، صالح میرزاآقایی و چکامه چمن ماه از جمله بازیگران این سریال پر بازیگر هستند.

مجموعه تلویزیونی آسمان من روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه ساعت 18:30 و تکرار آن ساعت 24 و روز بعد ساعت 9.30 و 13.30 از شبکه افق روی آنتن میرود.

سریال آسمان من سریال آسمان من سریال آسمان من (3) سریال آسمان من سریال آسمان من سریال آسمان من سریال آسمان من سریال آسمان من سریال آسمان من سریال آسمان من سریال آسمان من

نوشته های مشابه