جالب و خواندنی

عکس های مدل و مانکن 18 ساله دچار سندروم داون

عکس های مدل و مانکن 18 ساله دچار سندروم داون

عکس های دختر 18 ساله با عقب ماندگی ذهنی که در حرفه مدلینگ فعال است

مدلین استوارت، دختر 18 ساله‌ای که دوست دارد برقصد، ورزش کند و به روی صحنه برود حتی باوجوداینکه سندروم داون دارد. او همچنین به‌عنوان یک مدل فعالیت می‌کند که الهام‌بخش بسیاری از بیماران سندروم داون است.

او امیدوار است بتواند مانند بازیگر آمریکایی جمی بروِر قدم بردارد که در اوایل همین سال به‌عنوان اولین مدل سندروم داون در هفته مد نیویورک روی صحنه قدم زد.

مدلین استوارت،مدل سندروم داون

مدلین آرزو دارد که فعالیت او به‌عنوان مدل نگاه جوامع به بیماران سندروم داون را تغییر دهد و به خودش کمک کند تا رضایت کافی از زندگی کسب کند. او و مادرش رزان، که به او در گرداندن حساب فیس‌بوکش کمک می‌کند، باور دارند که روزی به این اهداف می‌رسند.

اگرچه هر دو صفحه فیس‌بوک و اینستاگرام مدلین در همین ماه راه‌اندازی شده‌اند، درمجموع بیش از 100 هزار دنبال کننده دارد و تمام بازخوردهایی که در این مدت از طرفدارانش گرفته است به شکل خوشحال‌کننده‌ای مثبت بودند.

صفحه فیسبوک مدلین استوارت،نظر مثبت طرفداران

مدلین استوارت،حضور در جامعه

رزان می‌گوید: زمان آن رسیده است که مردم متوجه بشوند که بیماران سندروم داون هم زیبا و جذاب هستند و باید تحسین شوند. همه‌چیز هرروز در حال تغییر است و آدم‌ها این روزها پذیرای مسائلی هستند که قبلاً حتی به آن فکر هم نمی‌کردند. رزان اضافه می‌کند: زمانی که مدلین کودک بود مردم به او نگاه می‌کردند و می‌گفتند او نمی‌تواند در جامعه حضورداشته باشد؛ حتی دکترهای او معتقد بودند که او هرگز هیچ‌چیز به دست نمی‌آورد.

مدلین استوارت،فعالیت مدلینگ

اما می‌بینید که! این دختر خیلی کارها می‌کند، خیلی جاها می‌رود و زندگی می‌کند.

نوشته های مشابه