عکس های پسری که پوستش شبیه به پوست ماهی شده!

پسر نپالی بیچاره 15 روز پس از تولد دچار بیماری وحشتناکی شد که پوستش شبیه به ماهی فلس دار شده و بقدری سفت شده است که به پسر سنگی معروف شده است.

عکس های پسر سنگی با چهره ای وحشتناک

پسر سنگی عنوان پسر بچه ای است که در نپال زندگی میکند.رامش دارجی، 11 سال دارد و اهل نپال است. او مبتلا به بیماریایکتیوز یا ماهیاک است. رامش وقتی به دنیا آمد مثل بچه های دیگر بود. اما 15 روز پس از اینکه از بیمارستان به خانه رفت بدنش شروع کرد به پوسته پوسته و کلفت شدن و کم کم فلس های سیاهی روی پوستش ایجاد شد.

عکس های پسر سنگی با چهره ای وحشتناک

رامش دارجی پسر سنگی

او در پنج سالگی متوجه شد تمام اعضای بدنش درد می کند و مدام به پدر و مادرش از این بابت شکایت می کرد. هر چه بزرگتر می شد درد بدنش بیشتر می شد و پوست بدنش سفت تر. او در 11 سالگی هیچ دوستی ندارد. همۀ بچه ها وضعیت او را که می بینند می ترسند و فرار می کنند.
والدین رامش وضع مالی خوبی ندارند با این حال همۀ تلاششان را برای درمان او کرده اند اما هزینۀ درمان بسیار بالاست. شانس وقتی به رامش رو آورد که در شبکه های اجتماعی فیلمی از او پخش شد و یک خوانندۀ نپالی آن را دید. او پس از باخبر شدن از جریان و وضع زندگی رامش و خانواده اش قول داد که به آنها کمک کند. حالا او به وعده اش عمل کرده و مراحل درمان این پسر در یکی از بیمارستان های نپال آغاز شده است.

عکس های پسر سنگی با چهره ای وحشتناک

رامش دارجی پسر سنگی اهل نپال

عکس های پسر سنگی با چهره ای وحشتناک

 کودکی که 15 روز بع از تولد علائم سنگ شدن بدنش شروع شد

عکس های پسر سنگی با چهره ای وحشتناک

 پسر سنگی اهل نپال

مطالب مشابه را ببینید!