عکس های پشت صحنه سریال تعبیر وارونه یک رویا

سریال تعبیر وارونه یک رویا

عکس های بازیگران سریال تعبیر وارونه یک رویا در پشت صحنه این سریال

در سریال «تعبیر وارونه یک رویا» اطلاعات واقعی به داستان منتقل می‌شود و به نوعی گفته می‌شود که خرابکار صنعتی یعنی چه و داستان از چه قرار است. کل داستان این مجموعه واقعی است و هیچ اغراقی هم در آن نیست و برای این کار واقعا قطعاتی از شرکت‌های خارجی از سوی ایران خریداری شد که این قطعات آلوده بودند و یکسری جوان‌های باهوش در داخل انرژی هسته‌ای، آلوده بودن این قطعات را کشف کردند و اجازه ندادند که ضایعه‌ای به وجود بیاید.

فریدون جیرابی کارگردان سریال «تعبیر وارونه یک رویا»  گفت  این سریال در 20 قسمت 50 الی 55 دقیقه‌ای از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. پیش تولید این مجموعه از اردیبهشت امسال آغاز شد و فکر می‌کنم شهریور ماه بود که تولید قسمت‌های تهران این سریال را آغاز کردیم و در آبان ماه به ارمنستان رفتیم و در آنجا از بازیگران تئاتر ارمنستان در نقش‌های قهرمانان خارجی استفاده کردیم که اکثرا هم بازی‌های خوبی داشتند. تقریبا قسمت‌هایی از اول و آخر داستان در ایروان اتفاق می‌افتد که بازیگران اصلی آن بازیگران خارجی هستند که به زبان ارمنی صحبت می‌کنند.

سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا سریال تعبیر وارونه یک رویا

نوشته های مشابه