خارج کردن کرم های وحشتناک از شکم دختر! (عکس)

پیدا کردن کرمک های سفید وحشتناک در آپاندیس دختر!

دختر نوجوان که احساس درد وحشتناک داشت به پزشک مراجعه کرد ولی آزمایشات ترکیدگی و عفونت آپاندیس را نشان دادند. اما پزشکان پس از جراحی شکم این دختر نوجوان کرم های وحشتناکی را از آن خارج کردند.نوجوان 15 ساله در حالی که از درد شدید پهلو رنج می برد به پزشک مراجعه کرد. پزشک با مشاهده علائم و نشانه ها تشخیص ترکیدگی آپاندیس داد . سونوگرافی و آزمایشات اولیه انجام شد ولی هیچ نشانه ای از عفونت در بدن بیمار ثابت نشد و همین موجب سردرگمی پزشکان شد اما به هز حال به دلیل دردهای بسیار شدید در پهلوی راست تنها راه چاره شکافتن شکم و خارج کردن آپاندیس بود .

خارج کردن کرم های وحشتناک از شکم دختر! (عکس)

کرم ها آپاندیس دختر نوجوان را احاطه کردند

پزشک معالج این بیمار گفت :تمام آزمایشات و سونوگرافی ها حاکی از سلامت کامل بیمار بود و هیچ نوع عفونتی در او مشاهده نشد اما به دلیل شرایط حساس و وضعیت نامناسب بیمار نظر تیم بر جراحی بود تا اینکه به هر حال بتوانیم علت را بیابیم .اقدام اولیه ما لاپراسکوپی بود که با ارسال دوربین به داخل شکم بیمار بدون برش و جراحی علت درد را بیابیم .

دوربین ارسال شده به داخل بدن دختر نوجوان هیچ مشکلی را نشان نداد تا اینکه در اطراف آپاندیس یک اختلال مشاهده شد ، رشته های سفید رنگی غده آپاندیس را احاطه کرده بودند .

بیمار برای جراحی آماده شد.پزشک که با هدف برداشتن عضو پوست را برش داد با صحنه ای عجیب و وحشتناک مواجه شد .

آپاندیس دختر نوجوان با دهها کرم سفید رنگ بلند احاطه شده بود . تیم پزشکی به سرعت آپاندیس را خارج و با استفاده از مکش کرم های داخل بدن را جمع کردند تا در فضای شکم منتشر نشوند .

به گفته ی پزشکان این دختر از نوعی کرم روده رنج می برده که حاصل انگل های ریز بوده است. این نوع کرم های انگلی ریز بیشتر در آمریکا و بریتانیا مشاهده می شده اما امروزه در کشور هند افراد زیادی به خصوص کودکان را دچار می کند. کرمک های این چنینی زیاد خطرناک نیستند اما مسری هستند و باید به سرعت درمان شوند.

عکس از حمله وحشتناک کرم ها به آپاندیس دختر نوجوان

مطالب مشابه را ببینید!