عکس 10 لباس برتر جام جهانی

چند ماهی به آغاز جام جهانی برزیل باقیمانده اما خیلی از فوتبالدوستان از حالا به فکر جمع کردن پول هایشان افتاده‌اند تا پیراهن تیم مورد علاقه‌شان را بخرند. در هفته‌های گذشته چند تیم‌ رسما از پیراهن جدید خود رونمایی کردند که بعضی از آنها طراحی زیبا و چشم‌گیری داشتند. یک سایت ایرلندی نگاهی انداخته به زیباترین پیراهن‌هایی که تا به حال رونمایی شده‌اند که نام تیم ملی ایران هم در این میان به چشم می خورد:

*استرالیا

پیراهن جدید تیم ملی استرالیا که توسط کمپانی نایکی تولید شده، مثل پیراهن سال‌های گذشته این تیم طراحی منحصر به فردی دارد. طراح آن به نوعی از پیراهن تیم ملی استرالیا در جام جهانی 1974 و همچنین تیم ملی برزیل در سالهای دور الهام گرفته است.

پیراهن تیم ملی استرالیا در جام جهانی 2014

 

  عکس 10 لباس برتر جام جهانی


*ایران

تیم ملی ایران با پیراهن جدید خود بعد از 8 سال دربزرگترین تورنمنت فوتبالی جهان حضور پیدا می کند. این پیراهن توسط کمپانی آل اشپورت تولید شده، کمپانی‌ای که فوتبالدوستان را به یاد دستکش دروازه‌بانان در اواخر دهه 90 می اندازد.

پیراهن تیم ملی ایران در جام جهانی 2014

 

  

*نیجریه

از پیراهن جدید تیم ملی نیجریه که توسط کمپانی آدیداس تولید شده، به تازگی رونمایی شد. این پیراهن سبز رنگ طراحی به مراتب زیباتری نسبت به پیراهن نیجریه در جام ملت های آفریقا دارد.

پیراهن تیم ملی نیجریه در جام جهانی 2014
 

*مکزیک

پیراهن تیم ملی مکزیک هم مثل نیجریه توسط کمپانی آدیداس تولید شده و سبز رنگ است. پیراهن شاگردان میگوئل هررا طراخی قابل توجهی دارد و در آن خطوط چند رنگی دیده می شود.

پیراهن تیم ملی مکزیک در جام جهانی 2014
 

*روسیه

تیم ملی روسیه از پیراهن اول خود رونمایی کرده اما واقعیت این است که پیراهن دوم این تیم طراحی به مراتب خاص تری دارد. این پیراهن به نوعی به دستاوردهای کشور روسیه در زمینه هوا و فضا ادای احترام می کند. در داخل پیراهن شعاری با مضمون «فاتحان فضایی» نوشته شده و طراحی آن بازتابی از چشم انداز یوری گاگارین از کره زمین در سال 1961 است. (گاگارین نخستین فضانور جهان است که در در روز 23 فروردین 1340 توسط فضاپیمای وُستوک-1 به فضا رفت و به مدت 108 دقیقه مدار زمین را یک دور کامل پیمود.)

   پیراهن تیم ملی روسیه در جام جهانی 2014

*اسپانیا

تیم ملی اسپانیا در طول سال‌های گذشته به تمام افتخارات ممکن در فوتبال جهان رسیده و بسیاری از کارشناسان فوتبال معتقدند که دیگر دوران اوج ماتادورها به پایان رسیده است. اما واقعیت این است که پیراهن دوم اسپانیا همه نگاه‌ها را به خود خیره می کند، چه آنها برای بار دوم بر بام فوتبال جهان بایستند و چه ناکام شوند. این پیراهن زمینه مشکی دارد و خطوط سبز رنگی در آن دیده می شود.

پیراهن تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2014

*آرژانتین

پیراهن اول تیم ملی آرژانتین همیشه طراحی زیبایی داشته. بدون شک راه‌ راه آبی آسمانی و سفید برای فوتبالدوستان یادآور بهترین خاطرات فوتبالی است اما این بار پیراهن دوم آنها جذابیت بیشتری دارد. این پیراهن ترکیبی از رنگ آبی و سورمه ای است.

پیراهن تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2014

*کلمبیا

تیم ملی کلمبیا می تواند پدیده جام جهانی برزیل لقب بگیرد اما هواداران این تیم همچنان نگران مصدومیت رادامل فالکائو ستاره محبوب خود هستند. با این حال بازیکنان کلمبیا در پیراهن زرد رنگ خود جلوه خاصی در جام جهانی خواهند داشت.

پیراهن تیم ملی کلمبیا در جام جهانی 2014
 

*ژاپن

دیدار تیم ملی ژاپن برابر ایتالیا در جام کنفدراسیون‌ها 2013 از زیباتری بازی‌های چند سال اخیر در فوتبال جهان بود و حالا با این پیراهن منحصر به فرد سامورایی ها هواداران زیادی در برزیل خواهند داشت.

پیراهن تیم ملی ژاپن در جام جهانی 2014

*آلمان

بدون شک پیراهن دوم آلمانی ها در جام جهانی مشتری زیادی خواهد داشت. هرچند طراحی آن بی شباهت به پیراهن باشگاه فلامینگو برزیل نیست.

پیراهن تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014

مطالب مشابه را ببینید!