مجله تاپ‌ناز‌

غرفه سازی یسنا

همانطور که می دانید، امروز شرکت‌های زیادی در زمینه غرفه سازی در ایران فعالیت می‌کنند که هر یک از آنها مشتری‌های مخصوص به خود را دارند و خدمات متنوعی را به آنها ارائه می‌دهند یکی از شرکت‌هایی که می‌خواهیم در این قسمت از مطلب برای شما معرفی کنیم شرکت غرفه سازی یسنا نام دارد. این شرکت در سال ۱۳۷۸ تاسیس شد و توانست ر طی چند سال اخیر بهترین و بیشترین میزان رضایت را از سمت مشتری‌های خود کسب کند. خدمات متنوع و متعددی در این شرکت ارائه می‌شود که در ادامه برای شما به طور کامل شرح داده می‌شود لذا خواهشمندیم تا انتهای مطلب با ما همراه بمانید.

image 113

قیمت خدمات ارائه شده توسط شرکت غرفه سازی یسنا

اگرچه عناصر زیادی در ساخت غرفه نمایشگاهی دخیل هستند، اما هزینه های آن به عوامل زیادی بستگی دارد. با این حال، به همان اندازه درست است که پاسخ به هزینه یک غرفه نمایشگاه تجاری یک جا نیست. عوامل زیادی در تعیین قیمت غرفه های نمایشگاهی تاثیر دارند. میانگین قیمت غرفه سازی به ترجیحات طراحی، نیازهای بازاریابی، اندازه غرفه نمایشگاهی و مهمتر از همه به بودجه بستگی دارد.

هزینه برپایی غرفه از نمایشگاهی به نمایشگاه دیگر، مکان رویداد، طراحی غرفه، سفارشی سازی در صورت وجود، هزینه های اضافی برای کارکنان غرفه، آموزش و غیره متفاوت است. بنابراین تعیین هزینه دقیق غرفه نمایشگاهی چیزی نیست که بتوان آن را گرفت. مسلم است، اما ما همیشه می توانیم اجزای مختلف یک غرفه را تجزیه و تحلیل کنیم و به شما بگوییم که کدام قسمت ها بر هزینه غرفه نمایشگاهی و کدام مکان تأثیر می گذارد. آنها بهترین نتایج را با کمترین هزینه ارائه می دهند.

شرکت های زیادی در کشور معمولا در بسیاری از نمایشگاه ها پایگاه دائمی شرکت هستند و با توجه به بودجه سازمان برای شرکت در نمایشگاه، مدیریت هزینه های شرکت در نمایشگاه یکی از مهمترین وظایف دپارتمان تبلیغات آن شرکت است. . و سازمان. . بنابراین شرکت ها تلاش زیادی می کنند تا بتوانند غرفه های خود را با حداقل هزینه طراحی و اجرا کنند.

غرفه سازی چیست؟

شرکت های زیادی در کشور معمولا در بسیاری از نمایشگاه ها پایگاه دائمی شرکت هستند و با توجه به بودجه سازمان برای شرکت در نمایشگاه، مدیریت هزینه های شرکت در نمایشگاه یکی از مهمترین وظایف دپارتمان تبلیغات آن شرکت است. . و سازمان. . بنابراین شرکت ها تلاش زیادی می کنند تا بتوانند غرفه های خود را با حداقل هزینه طراحی و اجرا کنند.

به طور کلی امروزه حضور در نمایشگاه های مختلف یکی از روش های توسعه کسب و کار است به طوری که بسیاری بر این باورند که استفاده از ابزارهایی مانند غرفه سازی می تواند نقش عمده ای در ایجاد اعتماد و توسعه کسب و کار داشته باشد. غرفه نمایشگاهی از طریق نمایش محصولات خاص در حضور مخاطبان تجاری و تجاری نقش بسیار مهمی در جذب مخاطب دارد.

image 114

هر چه طراحی غرفه متناسب با نوع و هدف ارائه دهنده باشد، فعالیت شرکت بهتر نمایش داده می شود. طراح کابین باید مواد کابین را برای طراحی بداند. همچنین داشتن ایده خلاقانه محور طراحی غرفه نمایشگاهی است زیرا این ایده باید مخاطب را در غرفه نگه دارد و افکار و نیازهای مخاطب را برآورده کند.

اهمیت ساخت غرفه در نمایشگاه چیست؟

یکی از اجزای مهم در هر نمایشگاهی غرفه های موجود در نمایشگاه است. امروزه شکل و روش ساخت غرفه با زمان های قدیم بسیار متفاوت است، زیرا استفاده از طرح های قدیمی در ساخت کابین ها تاثیری در جذب مشتری ندارد. با برگزاری نمایشگاه افراد زیادی از نقاط مختلف از نمایشگاه بازدید می کنند. بدیهی است وقتی همه وارد نمایشگاه می شوند، ابتدا از غرفه هایی که توجهشان را به خود جلب کرده است، بازدید می کنند. بنابراین ساخت کابین در اینجا اهمیت پیدا می کند، اما باید توجه داشت که ساخت کابین باید به افراد متخصص سپرده شود. قبل از برپایی غرفه بهتر است با افرادی که روابط عمومی بالایی دارند و قبلاً غرفه دار بوده اند مشورت کنید. زیرا داشتن ارتباط خوب و روابط عمومی خوب با مشتریان می تواند مشتریان فعلی را به مشتریان دائمی تبدیل کند و در نتیجه کسب و کار شما رونق زیادی خواهد داشت.

غرفه های نمایشگاهی به چه منظوری ایجاد می شوند؟

در واقع برگزاری نمایشگاه های ملی و بین المللی به شرکت های بزرگ این امکان را می دهد که با انتخاب غرفه محصولات خود را به فروش برسانند. بنابراین غرفه های نمایشگاهی نقش بسیار مهمی در رونق و توسعه کسب و کار دارند. مهم ترین قسمت هر نمایشگاه غرفه های موجود در آن است. نمایشگاه بدون غرفه ارزشی ندارد. شرکت های بزرگ به کمک غرفه های نمایشگاهی می توانند برند و محصولات خود را به مردم عرضه کنند و با عرضه محصولات با کیفیت جایگاه ویژه ای در بین مردم کسب کنند.

image 115

کدام شرکت غرفه سازی را انتخاب کنیم؟

انتخاب یک شرکت معتبر و حرفه ای که بتواند ساخت و طراحی غرفه را به صورت اصولی انجام دهد، کار سختی برای غرفه داران است. در صورت عدم توجه کافی در انتخاب غرفه ساز نتیجه آن تحویل غرفه ای بی کیفیت و نامناسب با نوع کسب و کار شما خواهد بود و در روز نمایشگاه توجه مشتری نسبت به آن کاهش می یابد. موضع شما اگر در حال ساخت غرفه نمایشگاهی هستید شرکت غرفه سازی یسنا را معرفی می کنیم. یسنا با تیمی مجرب و کوشا سابقه طولانی در ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی دارد. در این مجموعه کارشناسان زیادی وجود دارند که همیشه با متریال با کیفیت و مناسب ترین قیمت بهترین طرح را برای شما انجام می دهند.

متریال مورد استفاده در غرفه سازی

یکی از دغدغه های غرفه داران جمع آوری غرفه پس از پایان نمایشگاه است. با استفاده از مواد مدرن پس از پایان نمایشگاه به راحتی می توان آنها را جمع آوری کرد. یکی از مزایایی که این مصالح در ساخت غرفه های نمایشگاهی دارند این است که می توان از آنها در ساخت غرفه های دیگر استفاده کرد.

image 116

متریال هایی که برای ساخت دکوراسیون داخلی استفاده می شود باید ظاهر زیبایی داشته باشند تا طراحی دکوراسیون داخلی مشکلی ایجاد نکند. علاوه بر این، این مواد باید انعطاف پذیری بالایی داشته باشند. اگر مواد انعطاف پذیر باشد به راحتی می توان انواع کابین ها را در اشکال هندسی مختلف ساخت. مصالح مورد استفاده برای ساخت غرفه های نمایشگاهی شامل چوب، ام دی اف، فلز، پانل های پلاستیکی، لترون و … می باشد.

مطالب مشابه را ببینید!