غزل حشمت | زندانی شدن غزل حشمت بازیگر زن! +تصاویر غزل حشمت

غزل حشمت

عکس غزل حشمت

بیوگرافی غزل حشمت 

غزل حشمت بازیگر ایرانی متولد سال 1363 در تهران است و مدرک مدیریت گمرک دارد. او فرزند مسعود حشمت، نویسنده و بازیگر تئاتر است و مادرش فریبا حسینی نیز بازیگر تئاتر بوده است. پدرش مسعود حشمت، بازیگر تئاتر و نویسنده است و مادرش فریبا حسینی هم بازیگر تئاتر است.

سوابق و فعالیت ها

غزل قبل از اینکه بازیگر شود، کارمند شرکت بازرگانی بود و در این مینه مشغول بود. او سپس 7 سال تئاتر کار کرد و تبدیل به یک بازیگر شد.

نخستین کار حرفه ای بازی در روزهای به یاد مادنی و سریال گمشده بود.

 

کلیپ ها و موزیک ویدئوهای غزل حشمت

او به دلیل حضور در موزیک ویدیوها و کلیپ های خوانندگی توانست معروف شود. او در کلیپ محمد اصفهانی هم بازی کرده است. او می گوید که حضور در کلیپ ها باعث شد که من بسیار معروف شوم.

 

تصادف منجر به قتل

این بازیگر در تاریخ 5 شهریور سال 95 با یک کارگر شهرداری تصادف کرد و باعث مرگ این کارگر شد. در این حادثه او با دو مرد افغان که از کارگردان شهرداری بودند تصادف کرد که یکی از آنها فوت کرد.

او سریع دستگیر شد و با تلاش هنرمندان از زندان آزاد شد.

نخستین سریال او

بازی غزل حشمت در روزهای به یاد ماندنی و سریال گمشده نخستین تجربه بازیگری اش بود.

 

خبر مربوط به سال 95 :

غزل حشمتی بازیگر زن ایرانی به زندان افتاد!

گفته می شود غزل حشمت بازیگر زن ایرانی روز گذشته در پی حادثه رانندگی با دو مرد تصادف کرده است که یکی از این دو مرد در جا فوت می کند و دیگیری نیز به سختی مصدوم می شود.

غزل حشمت در اتوبان حکیم درپی حادثه رانندگی به دو مرد افغانستانی زده و یکی از آنها جا در جا کشته می شود.

در حال حاضر غزل حشمت در بازداشگاه به سر می برد هنرمندان و جمعی از مردم خیر در تلاش هستن با جمع آوری وجه وپرداخت دیه عزل حشمت را از زندان آزاد کنند.

 

ازدواج و همسرش

از زندگی شخصی او خبری در دست نیست و اکنون نیز از این مجری و بازیگر اطلاعی نیست و در هیچ رسانه ای خبری جدید از او منتشر نشده است.

 

شایعه شده است که غزل حشمت همسر باربد بابایی است. برای اینکه بدانید آیا غزل حشمت همسر مجری ایرانی باربد بابایی است به لینک زیر بروید.

بخوانید : بیوگرافی باربد بابایی و همسرش غزل حشمت

غزل حشمت

عکس های غزل حشمت

غزل حشمت

عکس های جدید غزل حشمت بازیگر زن ایرانی

غزل حشمت

غزل حشمت | بازداشت غزل حشمت بازیگر و به زندان افتادن غزل

مطالب مشابه را ببینید!