مجله تاپ‌ناز‌

فاطیما بهارمست؛ بیوگرافی و عکس های جدید فاطیما بهارمست و در مورد زندگی شخصی

فاطیما بهارمست بازیگر ایرانی است که با حضور در سریال قباد به معروف بسیاری دست یافت. البته او سابقه اجرای مجری گری هم دارد. ما نیز در ادامه متن نگاهی بر زندگی این هنرمند ایرانی خواهیم داشت؛ با تاپ ناز بمانید.

photo 2024 03 24 18 02 45

بیوگرافی فاطیما بهارمست

فاطیما بهارمست بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و گوینده ایرانی متولد 10 تیر سال 1375 در شهر تهران است. او فارغ التحصیل رشته بازیگری تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی است.

فاطیما بهارمست

شروع فعالیت هنری و مجری گری

فاطیما بهارمست تنها فرزند خانواده است و در سال 1382 و در سن 6 سالگی به صورت اتفاقی استعدادش را در عرصه اجرا کشف کرد و به عنوان مجری برنامه کودک، فعالیت هنری اش را در سیما کودک شبکه یک سیما شروع کرد.

دیگر سوابق اجرای او در تلویزیون شامل برنامهٔ رنگین کمان در شبکه تهران، برنامه «من خوبم، تو خوبی» در شبکه جام جم به همراه فرزاد حسنی و برنامه دوستان در شبکه جام جم و برنامه فرش سپید در شبکه دو سیما می شود.

آخرین کار فاطیما بهارمست در عرصهٔ اجرا برنامه دیده شو شبکه دو در سال 1393 بوده است به تهیه کنندگی مسعود ساکت اُف، اجرای فاطیما بهارمست، کیوان ساکت اُف و اشکان خیل نژاد به صورت زنده به روی آنتن رفت.

فاطیما بهارمست در تابستان 1393 با عرصهٔ اجرا خداحافظی کرد تا تمرکزش را بر روی بازیگری بگذارد.

او با 6 سال سن، کوچکترین مجری و گوینده صدا و سیما بود و اجرایش هم برای کودکان جذاب بود.

فاطیما بهارمست

شروع بازیگری

فاطیما بهارمست بازیگری را در سال 1383 با بازی در مجموعه ماجراهای چموش و خموش به کارگردانی شاهین باباپور آغاز کرد. او در این سریال که برای کودکان ساخته شده بود در نقش درسا ایفای نقش کرد.

در ادامه فعالیت هنری اش در فیلم ها و سریال ها ایفای نقش کرد. او در آثار ابراهیم حاتمی کیا، داریوش فرهنگ، بهرام بهارمیان و … در سن کم و خردسالی ایفای نقش کرد و خیلی زود توانست به موفقیت برسد.

در سال 1385 او به دلیل بازی و مجری گری اش توانست لقب مشهورترین کودک ایران را بگیرد.

به هنر موسیقی هم علاقه مند بوده و ساز ویلن را برای نواختن انتخاب کرده است. شهریور سال 1385 توسط مدیران شبکه 5 صدا و سیما به زیارت خانه ی خدا رفت.

فاطیما بهارمست

حضور در برنامه عمو پورنگ

چون برنامه عموپورنگ را دوست داشتم، روزی یک نقاشی کشیدم و برای آن برنامه فرستادم ، برحسب شانس از بین آن همه نامه ، نامه مرا باز کردند و تماس گرفتند تا در مسابقه شرکت کنم. بعد از اینکه تهیه کننده تلفنی با من صحبت کرد پرسید واقعا 6 سال داری؟! باورشان نمی شد تا اینکه به پدرم گفتند او را فردا به دفتر بیاورید تا ببینیم. ما هم رفتیم، از من پرسیدند اگر بخواهی مانند یک مجری اجرا کنی چه می گویی و من هم هرچه را که قبلا در تلویزیون دیده بودم و در یادم مانده بود ، برایشان اجرا کردم و اینطوری بود که وار کار اجرا با عموپورنگ شدم.

ازدواج و همسرش

هیچ اطلاعی در مورد ازدواج و همسرش منتشر نشده است و احتمالا محرد است.

فاطیما بهارمست در برنامه زنگ بچه ها

من فقط دو جلسه با عموپورنگ همکاری کردم ، اما برغم اجراهای متعدد دیگر و حتی چند تجربه بازیگری ، تمام ایران همان دو جلسه را یادشان است. من اولین و آخرین مجری کودک تا اینجای کار هستم ، حتی امیرمحمد متقیان هم که چند سال کنار عموپورنگ بود ، بیشتر بازی می کرد و اجرای مستقیم نداشت.

سریال‌های تلویزیونی

 • ۱۳۸۳ ماجراهای چموش و خموش (شاهین باباپور)
 • ۱۳۸۴ راه شب (داریوش فرهنگ)
 • ۱۳۸۵ حلقه سبز (ابراهیم حاتمی‌کیا)
 • ۱۳۸۶ ساعت شنی (بهرام بهرامیان)
 • ۱۳۸۷ پاتوق (شاهین باباپور)
 • ۱۳۹۳ آخرین بازی (حسین سهیلی زاده)

اجرا

 • ۱۳۸۲ سیمای کودک (مسلم آقاجان زاده)
 • ۱۳۸۳ تله تئاتر بابابرفی و خاله بهار (نیما فلاح)
 • ۱۳۸۴ برنامه زنگ بچه‌ها(علی زارعان)
 • ۱۳۸۵برنامه رنگین کمان (امیر قمیشی)
 • ۱۳۹۰ دوستان (مسعود ساکت اُف)
 • ۱۳۹۱ فرش سپید (مسعود ساکت اُف)
 • ۱۳۹۲ دیده شو (مسعود ساکت اُف)
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست
فاطیما بهارمست

مطالب مشابه را ببینید!