اخبار اجتماعی

فرارمجری صدا و سیما از کشور تکذيب شد

ديروز يک سايت خبري مدعي شده بود که يک مجري مشهور صداوسيما پس از آشکار شدن ارتباطش با گروه اميرمنصور آريا و اختلاس سه هزار ميليارد توماني کشور را ترک کرده و قصد بازگشت ندارد…..

خروج فرارگونه مرتضي حيدري يکي از مجريان مشهور صداوسيما تکذيب شد.

به گزارش البرزنيوز، ديروز يک سايت خبري مدعي شده بود که يک مجري مشهور صداوسيما پس از آشکار شدن ارتباطش با گروه اميرمنصور آريا و اختلاس سه هزار ميليارد توماني کشور را ترک کرده و قصد بازگشت ندارد.

اين گزارش حاکي است سال گذشته نيز شايعه خروج حيدري از کشور خبرساز شد که بلافاصله بخش خبري 20:30 ضمن گفتگوي زنده با او به نوعي اين خبر را تکذيب کرد.

در اين حال يک مقام سازمان صداوسيما به خبرنگار البرز گفت: حيدري در خارج ازکشور مشغول تحصيل است و به طور متناوب به محل تحصيل خود رفت و آمد دارد و اين نمي تواند به مفهوم خروج دائم او از کشور باشد.

شايعاتي درباره فعاليت هاي گسترده اقتصادي اين چهره مشهور صداوسيما وجود دارد اما اين نخستين بار است که زمزمه ارتباط حيدري با گروه اميرمنصور آريا مطرح مي شود

آخرين اجراي مرتضي حيدري در سيماي جمهوري اسلامي بر خلاف آنچه برخي سايتهاي خبري مدعي شده اند نه مربوط به سه ماه قبل بلکه به چند شب پيش باز مي گردد.

دکمه بازگشت به بالا