مجله تاپ‌ناز‌

آموزش فرنچ ناخن در منزل به صورت مرحله به مرحله

فرنچ ناخن یک کار ظریف است که نیاز به صبر و حوصله دارد و در ادامه این مطلب آموزش فرنچ ناخن را به صورت مرحله به مرحله در اختیار شما قرار داده ایم که امیدواریم با این مطلب آموزشی بتوانید ناخن های خود را به شکلی زیبا دیزاین کنید.

یکی از کارهای مورد علاقه برای خانم های جوان، طراحی ناخن با مدل های زیبا است که با تمرین و تکرار کردن می توانید مهارت های لازم را در این مورد به دست آورید، در ادامه این مطلب آموزش فرنچ ناخن و اصول مهمی را که باید رعایت کنید را توضیح داده ایم. اگر شما هم علاقه به فرنچ ناخن دارید به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر مطلب همراه ما باشید.

در ادامه نحوه فرنچ ناخن را بهترین روش در اختیار شما قرار داده ایم و شما می توانید با استفاده از این مطلب، ناخن های زیبا و شیکی داشته باشید.

فرنچ ناخن

مراحل آموزش فرنچ ناخن

یکی از مهمترین اصول دیزاین ناخن، ترکیب رنگ های مختلف لاک می باشد که باید با مهارت خاص انجام شود.

فرنچ ناخن

مرحله 1 :

در ابتدا یک تکه از چسب نواری را به شکل افقی روی ناخن خود بچسبانید و توجه داشته باشید که پس از چسباندن ناخن شما باید به دو قسمت مساوی تقسیم شود.

فرنچ ناخن

مرحله 2 :

نخستین رنگ لاک را انتخاب کنید و سپس یک چهارم ناخن های خود را با استفاده از لاک رنگ کنید و سپس رنگ دوم لاک را انتخاب کنید و قسمت بعدی ناخن را رنگ بزنید.

مرحله 3 :

چسب را از روی ناخن خود بردارید و با دو رنگ لاکی که ناخن خود را رنگ آمیزی کرده اید، قسمت پایین ناخن ها را هم لاک بزنید و سپس با استفاده از قلم مخصوص فرنچ و با استفاده از رنگ مشکی خطوط تمایز میان رنگ ها را مشخص کنید.

فرنچ ناخن

مرحله 4 :

چهار نقطه سیاه رنگ را در وسط خط های متمایز کننده مشخص کنید و سپس با لاک هایی که ناخن را طراحی کرده بودید دایره های سیاه رنگ را پر کنید.

فرنچ ناخن

اصول و نکات برای فرنچ ناخن

فرنچ ناخن نیاز به مقداری دقت دارد و همچنین در موقع زمان فرنچ ناخن حتما باید یک سری موارد را رعایت کنید تا به بهترین نتیجه برسید که این نکات عبارتند از:

 لاک زدن به روش درست : نحوه لاک زدن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین روش برای انجام اینکار لاک زدن از سمت راست به چپ می باشد.

استفاده از سوهان اسفنجی :در زمان انجام فرآیند طراحی ناخن باید تمام سطح ناخن پوشش داده شود و هر نوع خللی روی ناخن ها قبل از لاک زدن باید با کمک سوهان ناخن تمیز اسفنجی صاف کنید همچنین، به منظور جلوگیری از پستی و بلندی روی سطح ناخن در زمان لاک زدن از لاک زدن زیگزاگی پرهیز نمایید.

آغشته سازی به شکل یکنواخت : به میزان کافی قلمو لاک را آغشته نمایید تا زمانی که قلمو روی سطح ناخن تان قرار گرفته می شود مواد اضافی روی ناخن انباشته نشود.

فرنچ ناخن

صبر در فرآیند فرنچ :در زمان انجام لاک زدن در این فرآیند باید کمی صبر و تحمل به خرج دهید و مواد را به خوبی روی سطح ناخن پخش کرده تا کاملا و صاف و یکنواخت شود.

قلمو تمیز: در زمان قرنج و لاک زدن ناخن از قلمو تمیز با الیاف محکم استفاده نمایید تا در زمان انجام این فرآیند قلمو ریش ریش و یا پاره نشود و مانع از ماندن موهای آن روی سطح لاک شود.

استفاده از پوشش بالا :در زمان طراحی ناخن ها به منظور یکنواخت شدن سطح لاک از لاک هایی که دارای پوشانندگی بالایی هستند استفاده نمایید تا سطح لاک یکنواختی داشته باشید.

مطالب مشابه را ببینید!