مجله تاپ‌ناز‌

مرداس مطمئن ترین فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک و آجرنما

فروشگاه کاشی و سرامیک مرداس به مالکیت محمد عرفان شیخان، یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی برای خرید انواع مختلف این محصولات است. این فروشگاه با سال‌ها تجربه در زمینه فروش توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید. با مراجعه به وب‌سایت فروشگاه مرداس به‌سادگی می‌توانید محصولات مختلف را مشاهده کنید و بدون نیاز به اتلاف وقت و مراجعه حضوری، محصولات مدنظرتان را سفارش دهید.

مرداس برای پول مشتریان خود ارزش قائل است

فروشگاه مرداس به مالکیت محمد عرفان شیخان، صرفا قصد تامین و فروش کالا را ندارد و کیفیت محصولات ارائه شده در این درگاه قبل از ارائه به مشتریان همگی تست شده اند. مرداس برای پول و بودجه مشتریان خود ارزش قائل است.

انواع کاشی و سرامیک در فروشگاه مرداس

تنوع محصول یکی از پارامتر های مهم در هر فروشگاه کاشی و سرامیک برای مشتریان است. اما توجه صرف به تنوع محصولات، یکی از نشانه عدم تخصص فروشگاه میباشد. چرا که کیفیت کاشی و سرامیک از هر پارمتر دیگری مهم تر است. اما شما در این فروشگاه در دسته های مصرفی مختلفی میتوانید از چند برند معتبر که کیفیت محصولات آنها تست شده است را خریداری نمیاد .

مرداس مطمئن ترین فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک و آجرنما

کاشی استخری :

کاشی های معمولی آب را به خود جذب خواهند کرد و این قضیه برای کاشی و سرامیک استخری کاملا بر عکس است و به هیچ عنوان نباید آب به درون آنها نفوذ کند. همین عدم جذب آب کاشی های استخری سبب میشود که از انقباظ و انبساط آنها در برابر تغییرات دما آب استخر در فصول تابستان و زمستان جلو گیری شود.

باید توجه داشت که درصورت نادیده گرفتن نفوذ و جذب آب سرامیک ها در استخر سبب اتفاقات ناگواری از جمله فرونشست زمین و محیط مجاور استخر خواهیم بود. به همین علت MerdasCeram.ir برای کفپوش و دیوار پوش استخر باغ و ویلای شما کاشی و سرامیک استخری با کیفیت را به مشتریان خود عرضه میکند.

سرامیک کف :

یکی از مهم ترین تولیدات در صنعت کاشی و سرامیک، کف پوش های سرامیکی است. سرامیک‌های کف برای پوشش کف فضاهای داخلی و خارجی استفاده می‌شوند. این سرامیک‌ها معمولا مقاوم در برابر سایش و فشار هستند و برای فضاهای پرتردد مناسب‌اند.

یکی از پر تقاضا ترین کف پوش های سرامیکی ، سرامیک کف سالن پذیرایی در سایز 80*80 ، 100*100 و 120*120 سانتی متر است. شاید در ذهنتان این مسئله پدید آید که سایز سرامیک کف سالن پذیرایی آنچنان مهم نیست، اما باید گفت که : سخت در اشتباه هستید. در دنیای طراحی امروزه اکثر افراد بدنبال سرامیک سایز بزرگ برای کف سالن پذیرایی خود هستند. سرامیک های سایز بزرگ بعلت وسعت طرحی که دارند سبب بزرگتر و لوکس تر نشان دادن فضا میشود.

مرداس مطمئن ترین فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک و آجرنما

سرامیک بین کابینتی :

کاشی و سرامیک بین کابینتی صرفا برای زیبایی نیست. سرامیک بین کابینتی آشپزخانه وظیفه حفظ بهداشت محیط را دارد. سرامیک ها بعلت آبگریز بودن و مقاومت بالا در برابر اسید ها و شوینده های اسیدی یکی از بهترین متریال برای  محیط های است که رطوبت و آب و آبریزی زیاد باشد. علاوه بر دلایل بهداشتی باید به ویژگی های دیگر این متریال پر طرفدار و مهم نظیر زیبایی و دوام بالا نیز پرداخت.

صنعت کاشی و سرامیک به این دلیل اینقدر مورد توجه و استقبال قرار گرفته است که رسالت این صنعت زیبایی و دوام ساختمان است. استفاده از کاشی برای بین کابینت در آشپزخانه سبب ایجاد تفاوت بین لایه های بالایی و پائینی کابینت ها شده و منجر به افزایش کیفیت ظاهری کابینت ها خواهد شد.

سرامیک نمای ساختمان :

قیمت سرامیک نما طرح سنگ بسیار مقرون به صرفه تر از سنگ طبیعی است. وقتی سرامیک نمای بیرونی ساختمان میتواند مقاوم تر، ارزان تر و زیبا تر از سنگ طبیعی باشد دلیل محکمی وجود دارد که نمای بیرونی که اولین المان دیداری ساختمان است را با این متریال دیزاین کنید.

استفاده از کاشی و سرامیک نما ساختمان چند زمانی است که باب شده است. سرامیک نمای ساختمان انواع مختلفی دارد، از سرامیک طرح آجرنما تا سرامیک طرح سنگ تراورتن که یکی از پرفروش ترین های بازار است.

سبک بودن سرامیک یکی از قوی ترین دلیل ها برای استفاده در نمای ساختمان است. اما سرامیک مزیت های دیگری دارد. سرامیک نمای بیرونی در مقابل سنگ از شوره زدن مسونیت کامل دارد. این امر بخاطر جذب آب پایین سرامیک است. بسیاری از سنگ های تراورتن هستند که بعد از نصب شروع به شوره زنی میکنند، اما این اتفاق در سرامیک نما امکان پذیر نیست.

مرداس مطمئن ترین فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک و آجرنما

مقاومت شیمایی بالا سرامیک نمای بیرونی

سرامیک نما در برابر هر گونه آفتاب خوردگی، باران های اسیدی مقاوم است. توجه کرده اید نما های رومی که با سنگ کار شده است بعد از مدتی جلای سنگ ها از بین رفته و سنگ ها کدر میشوند. اما نمای سرامیکی به هیچ عنوان تا 40 سال تغییر رنگ نخواهند داد به شرطی که سرامیک نمای با کیفیت استفاده کنید.

همچنین سرامیک نما در مقایسه با سنگ احتیاج به احیا با مواد نانو و پرایمر ها ندارد. چنانچه نمای سرامیکی ساختمان شما بخاطر دود و گرد و غبار گدر شد کافی است آن را با آب بشوید.

سرامیک کف پارکینگ

سرامیک پرسلان کف پارکینگ و حیاط یکی از محصولات صنعت کاشی است که میتواند جایگزین سنگ های گران  قیمت و یا موزاییک های با طرح های قدیمی باشد. از آنجایی که کف پارکینگ و حیاط خانه در مواجه با انواع اسید های خورنده ، روغن ماشین ، باران و … است، باید برای پوشش این منطقه از ساختمان بهترین متریال را انتخاب کرد. سرامیک پارکینگی با دیگر انواع سرامیک کف تفاوت های زیادی دارد. چرا که این نقطه از ساختمان هر روزه باید فشار وزن و اصطکاک ناشی از حرکت خودرو و … را تحمل نماید.

کف پوش های سرامیکی حیاطی و پارکینگی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  1. ضد لغزش باشند تا در زمان بارش باران و یخ بندان از لغزش افراد در حال تردد جلو گیری گند.
  2. سرامیک پارکینگی حتما باید قطر بالای 10 میل متر داشته باشد.
  3. کفپوش سرامیکی پارکینگ و حیاط حتما پرسلان باشد.
  4. جذب آب نزدیک به صفر داشته باشد.

سرامیک کف حمام و دستشویی :

توجه داشته باشید بخاطر اینکه موقع استفاده از حمام ما با شوینده هایی که لغزنده هستند سر و کار داریم، باید قبل از انتخاب طرح و سایز … بفکر اصطکاک لازم جهت جلو گیری از لغزش در حمام باشیم.

عدم رعایت این نکته تا به حال باعث اتفاقات ناگواری برای افراد سالمند و سالخورده خانواده ها شده است. در بعضی مواقع بخاطر عدم انتخاب مناسب کاشی کف حمام و دستشویی جان عزیزان سالخورده را گرفته است.

توجه داشته باشید برای جلوگیری و ایمنی بیشتر در حمام و دستشویی باید هرچه میتوان از سایز های کوچک برای کف آن استفاده کرد. در کنار سایز های کوچکتر لعاب مناسب کاشی سرویس بهداشتی مات و شوگر است.

ویژگی‌های لازم برای کاشی کف حمام و دستشویی

– مقاومت در برابر آب: کاشی کف حمام و دستشویی باید به طور حتم مقاومت در برابر آب داشته باشد. این خاصیت از آنجا حائز اهمیت است که حمام یکی از مکان‌هایی است که آب بسیاری به آن اضافه می‌شود.
بنابراین، کاشی کف حمام باید بتواند مقاومت در برابر آب را به خوبی داشته باشد تا از نفوذ آب به زیرسازی و ساختار کف جلوگیری کند.

– مقاومت در برابر لغزندگی: کاشی کف حمام باید مقاومت خوبی در برابر لغزندگی داشته باشد. این مورد به خصوص برای جلوگیری از احتمال سقوط و آسیب دیدن افراد در حمام بسیار حائز اهمیت است.

– ظاهر زیبا: سرامیک کف حمام و سرویس باید ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد تا به طور کلی زیبایی حمام را افزایش دهد.

– مقاومت در برابر خط و خش: کاشی کف حمام باید مقاومت خوبی در برابر خط و خش داشته باشد تا به طور مداوم قابل استفاده باشد.

خرید اینترنتی کاشی و سرامیک

فروشگاه کاشی و سرامیک مرداس به مالکیت محمد عرفان شیخان، یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی برای خرید انواع مختلف این محصولات است. این فروشگاه با سال‌ها تجربه در زمینه فروش توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید. با مراجعه به وب‌سایت فروشگاه مرداس به‌سادگی می‌توانید محصولات مختلف را مشاهده کنید و بدون نیاز به اتلاف وقت و مراجعه حضوری، محصولات مدنظرتان را سفارش دهید. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید

جمع بندی :

کاشی و سرامیک به عنوان مصالح ساختمانی مهم، علاوه بر زیباسازی فضاهای داخلی و خارجی، کاربردهای متنوعی مانند کفپوش و دیوارپوش دارند. این محصولات در انواع مختلف تولید می‌شوند که هر یک ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارند. عوامل متعددی مانند سایز، نوع کاربری، رنگ و طرح بر قیمت آن‌ها تاثیر می‌گذارند

مطالب مشابه را ببینید!