مجله تاپ‌ناز‌

فروش عمده رول شیشه دودی در بازار تهران

شیشه دودی

شیشه دودی برای افراد ماشین باز بسیار جذاب است و ظاهر ماشین را اسپرت می کند. شیشه دودی مزایای بسیار فراوانی را دارد که علاوه بر جوانان و ماشین بازها افراد معمولی برای داشتن تجربه یک رانندگی عالی نیز از آن استفاده می کنند. یکی از دلایل اصلی نصب شیشه دودی روی ماشین فرار از نور خورشید بخصوص در تابستان است. شیشه های دودی از ورود اشعه های مضر خورشید در داخل کابین جلوگیری می کنند. ضمن اینکه از ورود نور خورشید به داخل جلوگیری می کند بنابراین روکش صندلی ها و دیگر محتویات ماشین دیرتر کهنه و پلاسیده می شود. همچنین شیشه های دودی نشکن تر از شیشه های معمولی خودروها هستند. محیط خوبی را برای یک رانندگی عالی برای شما فراهم می کند.

به نظر شما این شیشه های دودی با این‌ همه مزایای عالی را می توان از کجا به صورت تک و عمده خریداری کنیم؟!

یکی از مجموعه های عالی در بازار تهران فروشگاه بزرگ جعفری اسپرت است. خرید آنلاین و حضوری را می‌توانید در این مجموعه انجام دهید.

فروش عمده رول شیشه دودی در بازار تهران

رول شیشه دودی

رول شیشه دودی ماشین یکی از آپشن های ارزان و در عین حال پرطرفدار در بین مردم است. با نصب رول شیشه دودی بر روی شیشه خودرو خود در واقع حریم خصوصی بیشتری را برای خودرو خود ایجاد می کنید علاوه بر آن در برابر اشعه های مضر خورشید محافظ شماست.

رول شیشه دودی در واقع نوعی پوشش نازک و مقاوم بر روی شیشه های جانبی و گاها عقب خودرو می باشد. از مواد پلیمری ساخته شده و دارای درجه بندی های مختلفی هستند. اکثریت رول شیشه دودی را نصاب ها به صورت عمده خریداری می کنند.

فروش عمده رول شیشه دودی در بازار تهران

برچسب شیشه دودی

برخی ماشین های لوکس و گران قیمت دارای شیشه های دودی فابریک هستند. اما بیشتر خودروهای موجود در کشور در حال حاضر دارای شیشه های معمولی می باشند در صورت تمایل افراد خود باید اقدام به دودی کردن شیشه نمایند. برچسب شیشه دودی هم به دو صورت معمولی و محافظ اشعه یو وی در بازار کشور ما موجود می باشد که قطعا مدل دوم گرانتر است. کیفیت بسیار عالی را نیز دارد. شما هر مدل از برچسب شیشه دودی را می‌خواهید می توانید از مجموعه بزرگ جعفری اسپرت تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان جعفری اسپرت تماس بگیرید.

برچسب های دودی از نوع دوم ۹۹ درصد از پرتوهای مضر جلوگیری می کند که این امر موجب حفاظت از پوست سرنشینان و جلوگیری از کم رنگ شدن محتویات داخل خودرو می شود.

برچسب شیشه های دودی در فصل تابستان به کمک راننده می آید و دمای داخل خودرو را به میزان قابل توجهی خنک تر از بیرون نگه میدارد. علاوه بر آن برچسب شیشه های دودی به خاطر ماده پلیمری که در ساخت آن استفاده شده در مقابل ضربات مقاوم تر است بنابراین ایمنی خودروتان را افزایش می دهد، علاوه بر آن از ورود سارقان به داخل خودرو جلوگیری می کند.

در کل باید بیان کنیم برچسب های شیشه در ظاهر خودرو تاثیر مثبتی می گذراند و ظاهری زیبا برای خودروتان ایجاد می کنند و در بازار این برچسب ها از ۵ درصد تا ۱۰۰ درصد وجود دارد. که میزان ۳۵ تا ۴۵ درصد در قانون ما مجاز و بیش از آن جریمه خواهید شد.

در واقع اگر از فاصله سه متری راننده و سرنشینان مشخص نباشند ماشین جریمه می شود.

مطالب مشابه را ببینید!