فوتبالیست ها از همسرانشان می گویند


فوتبالیست ها از همسرانشان می گویند

خیلی ها می خواهند بدانند که زندگی خصوصی ستارگان میلیون دلاری فوتبال چگونه است، آنها در ارتباط با همسرشان چگونه برخورد می کنند و چه نظری نسبت به همسرشان دارند.

خیلی ها می خواهند بدانند که زندگی خصوصی ستارگان میلیون دلاری فوتبال چگونه است، آنها در ارتباط با همسرشان چگونه برخورد می کنند و چه نظری نسبت به همسرشان دارند، از طرفی همسران آنان هم باید خیلی حواسشان به شوهرهای شان باشد، چرا که آنها آدم های مطرحی هستند و حاشیه های بیشتری نسبت به افراد عادی آنان را فرا گرفته است. گرچه در بین این فوتبالیست های مطرح بین المللی هستند کسانی که طعم جدایی را چشیده اند. آنچه در ذیل می خوانید مطالبی گرد آوری شده از نظر فوتبالیست ها در مورد همسرانشان است.

لیونل مسی: همسرم بهترین هدیه خداوند است

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

مطرح ترین فوتبالیست این روزهای دنیا می گوید، همسرم بهترین هدیه ای است که خداوند به من داده و بعد از همسرم، تولد فرزندم، که او هم هدیه ای دیگر از جانب خداوند بوده است، همسرم با اینکه مانند خودم سن و سال زیادی ندارد، ولی از پختگی و درایت خوبی برخوردار است و همین باعث شده تا در زندگی درک متقابل و خوب از یکدیگر داشته باشیم.

جرار دپیکه: همسرم یک ستاره است

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

جرارد پیکه، مدافع تیم بارسلونا و اسپانیا می گوید: همسرم ستاره زندگی من است. در ابتدای زندگی مشترکمان خیلی از نزدیکانم به من می گفتند که زندگی شما دوام نخواهند داشت ولی خوشبختانه من در انتخاب خود اشتباه نکرده بودم و همسرم همانطور که انتظار داشتم در رفتار و اخلاق نیز یک ستاره بود. حالا ما یک خانواده کامل هستیم و میلان (پسرم) باعث شده است تا زندگی مان دوام بهتری داشته باشد. زحمات همسرم باعث شده است تا ما یک خانواده دست و خالص را داشته باشیم.

کاکا: ما یک زوج رویایی هستیم

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

کاکا، فوتبالیست نامدار برزیلی، می گوید: همسرم یک انسان کامل و استثنایی می باشد. ما زندگی مان را با عشق و شور آغاز کردیم و حالا بعد از گذشت سال ها هنوز هم این عشق در زندگی ما جاری است و هرگز از بین نخواهد رفت. کار بسیار سختی است که بخواهم یک مرد ایده آل باشم ولی خوشبختانه همسرم از من راضی است و زندگی بسیار خوبی داریم ما یک زوج رویایی هستیم.

دیوید بکام: مدیر خانواده، همسرم است

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

دیوید بکام فوتبالیست مطرح دنیا که پدر سه پسر و یک دختر است می گوید: «ما در واقع از ابتدای زندگی وظایفی را برای خودمان مشخص کردیم و هر کدام به نسبت توانایی هایی که داشتیم، بخشی از مسئولیت زندگی را برعهده گرفتیم. همسرم کنترل اوضاع خانواده را در دست دارد، او مدیر خانواده است و همه چیز را تحت نظر دارد. او توانایی زیادی در مدیریت کارهای مختلف دارد و همین موضوع باعث شده است، من هم احساس راحتی کنم و فرزندانمان هم از حس راحتی و امنیت زیادی برخوردار شوند.»

فرانک لمپارد: انتخاب درستی داشتم

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

متاسفانه تجربه یک زندگی ناموفق را دارم ولی با اینحال در زندگی جدیدم شرایط کاملا متفاوت است. من و همسرم کریستین، یک زوج رومانتیک و رویایی هستیم چرا که به خوبی همدیگر را درک می کنیم. در واقع رفتارها و کارهای کریستین من را به یاد مادرم می اندازد که الگوی زندگی من بوده است و از این رو می دانم که این بار انتخاب درستی داشته ام. اینکه شما در خانه و خانواده تان احساس آرامش کنید، می تواند روی کار شما هم تاثیر مثبتی بگذارد.

زلاتان ابراهیموویچ: از همسرم حساب می برم!

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

فوتبالیست نامدار سوئدی می گوید: «من در خانه یک مرد آرام و ترسو هستم! من به شدت از همسرم حساب می برم چرا که او مدیر و رئیس خانه است و بدون شک من باید از او اطلاعت کنم. تنها کسی که می تواند من و فرزندانم را کنترل کند اوست. یکی از دوستانم می گوید: هرگاه لازم باشد تو را ادب کنیم حتما یک تماس با همسرت می گیریم.

فرناندو تورس: او شایسته بهترین هاست

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

دوست دارم برای توصیف همسرم از بهترین کلمات دنیا استفاده کنم چرا که او را شایسته بهترین ها می دانم. نمی دانم زندگی از نگاه همسر یک فوتبالیست چطور است ولی می دانم که زندگی کردن با ما فوتبالیست ها اصلا کار راحتی نیست. از زندگی ام واقعا راضی هستم و این رضایت به خاطر تلاش های همسرم شکل گرفته است.

استیون جرارد: با همسرم دوستی صمیمانه ای دارم

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

من سال هاست که کنار همسرم زندگی بدون حاشیه و آرامی دارم و دلیل اصلی آن دوستی صمیمانه ای است که بین ما جریان دارد. من حتی با دخترانم هم دوست هستم و این دوستی باعث می شود که راحت تر با یکدیگر صحبت کنیم، درد دل کنیم، مشکلات و عقایدمان را بگوییم و حتی از یکدیگر انتقاد کنیم.

وین رونی: ما همه شبیه هم هستیم

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

کمتر خانواده ای را می توانید پیدا کنید که تمام اعضای آن شبیه هم باشند ولی در خانه ما این موضوع صادق است و همه شبیه هم هستیم. من و همسرم سعی کرده ایم که کاملا با یکدیگر وفق پیدا کنیم و همین موضوع روی تربیت بچه ها نیز تاثیر گذاشته است. زحمات همسرم باعث شده است ما یک خانواده یک دست و خالص را داشته باشیم.

ژابی آلونسو: خوشبختی در سادگی است

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبالیست ها

من و همسرم زندگی ساده ای داریم و با اینکه از دنیای فوتبال ثروت قابل توجهی به دست آورده ام ولی باز هم سعی می کنیم که زندگی ساده ای داشته باشیم. در واقع این سادگی لازمه خوشبختی است. من و همسرم واقعا به این موضوع اعتقاد داریم. ما مانند مردم عادی زندگی می کنیم، در میان آنها هستیم و از این موضوع لذت می بریم.

 

مطالب مشابه را ببینید!