مجله تاپ‌ناز‌

فوت و فن خوش تیپ شدن مردان در فصل بهار

آقایان برای خوش تیپ تر شدن در فصل بهار می توانند راهنمای زیر را مطالعه کنند و جذاب باشند

زمان به وقت بهار

مدل ساعت


آقایان خوش‌سلیقه و خوش تیپ به یك ساعت استیل  فکر کنند. امسال ساعت‌هایی با قاب فلزی به رنگ «رزگلد» یا طلای سرخ در بازار محبوب است ولی در کمد هر آقایی حتما ساعت استیل یافت می‌شود که با این ست بیشتر هماهنگ است.

دنیای نقش و نگار

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

این كت زیبا در قسمت كمر تنگ می‌شود و مدل اسلیم فیت دارد. روی یقه آن از ساتن مشكی استفاده شده كه با جنس خود كت تفاوت دارد.کت‌های طرح‌دار این روزها در بازار پوشاک مردانه مرسوم شده‌اند و به دلیل مدل اسلیم بودن شما را باریک‌تر نشان می‌دهند.

همیشه جواب می‌دهد

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

ما یک كمربند مشكی برای شكیل‌تر كردن شلوار،  انتخاب كردیم.با توجه به این که کمربند مشکی، وسیله ضروری برای هر آقایی است، یک بار هزینه کنید و از یکی از برندهای معتبر چرم برای خودتان خرید کنید.

پیشنهاد كفش برای بهار امسال

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

كالج بهترین انتخاب برای روزهای بهاری است؛ به‌خصوص برای آقایانی كه به ظاهر اسپرت علاقه‌مندند. این روزها در بازار کفش مردانه انواع کالج در رنگ‌های مختلف موجود است و شما با هر بودجه‌ای می‌توانید صاحب یک جفت کالج شوید.

ویژه پسران جوان

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

رنگ طوسی انتخاب خوبی برای پیراهن است؛ دست‌تان برای ست کردن این رنگ با شلوارهای مختلف باز است. وارد هر فروشگاه مردانه‌ای که شوید، می‌توانید پیراهن‌های اسپرت بخرید. طرح های ریز چهارخانه را از قلم نیندازید.

همچنان پرطرفدار

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

برای این ست رسمی، دنبال شلوار مشكی باشید. یك شلوار كتان با این ست هماهنگی بیشتری دارد و زیبایی تضمین شده‌تری ایجاد می‌كند. برای کتان‌های رنگی که این روزها زیاد شدند، قیمت نمی‌توان اعلام کرد بستگی دارد کجا را برای خرید انتخاب کنید.

وقار و زیبایی را چند برابر كنید

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

اگر می‌خواهید ظاهر شما رسمی‌تر شود، به جای پیراهن‌های چهارخانه، سراغ نمونه‌های ساده بروید. رنگ سورمه‌ای در این مورد بهترین انتخاب است چون فصل مشترک رسمی و اسپرت به حساب می‌آید.

اسپرت تحسین شده

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

این كت چرم بالای كمربند قرار می‌گیرد و با یقه‌ای ایستاده كه با دكمه بسته می‌شود و كشبافی كه در پایین این كت وجود دارد ظاهری متفاوت پیدامی‌کند. اگر دست بجنبانید می‌توانید یک کت چرم خوب را در حراج‌های پایان سال، با قیمت خوبی می توانید بخرید. کت چرم محصولی کلاسیک که همیشه جذاب است.

طرفداران خاص خود را دارد

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

با به پاكردن این كفش، شك نكنید كه شكیل‌بودن شما چند برابر شده است. روزگاری کفش‌های رنگی مختص آقایان بود ولی حالا می‌توانید نمونه‌های مردانه را هم ببینید. جسارت خرید داشته باشید، به خاص بودن ست شما کمک زیادی می‌کند.

از سادگی در بیایید

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

كمربند خردلی- نارنجی  كه برای این ست در نظر گرفته شده، كمربندی ساده است كه با رنگ كفش و ساعت شما هماهنگی دارد .  برای چنین کمربند فانتزی، چندان هزینه نکنید. نمونه‌های ارزان قیمت انتخاب بهتری هستند چون کاربرد آن به اندازه مشکی، قهوه‌ای و سورمه‌ای زیاد نیست.

به راحتی نگذرید

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

یک ساعت قهوه‌ای كه با رنگ كمربند تركیبی چشم‌نواز و تضادی دلچسب ایجاد می‌كند و با كفش نیمه رسمی سرمه‌ای و خردلی كاملا به این ست‌ هارمونی جالبی می‌بخشد. پیشنهاد ما این است؛ از كنار این ساعت كاملا خاص به راحتی نگذرید. اگر كمربند خردلی انتخاب كردید ساعت با این تم جذابیت بیشتری خواهد داشت.

ساده اما شیک

خوش تیپی آقایان,ست های لباس بهاری

تركیب رنگ‌های كفش این ست، دست شما را باز می‌گذارد و می‌توانید با شلوارهای سرمه‌ای و خردلی ست كنید. اگر می‌خواهید تبدیل به یك ست اسپرت شوید، سراغ شلوار جین بروید. اگر می‌خواهید نیمه رسمی باشید، شلوار كتان را انتخاب كنید.

مطالب مشابه را ببینید!