مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی فورکان آندیچ Furkan Andic

فورکان در سریال غنچه های زخمی در نقش گوکهان، در سریال مریم در نقش ساواش و در سریال انتقام شیرین در نقش سینان ایفای نقش کرده است. او بازیگر قادری است و از بابت چهره هم مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. ما نیز امروز در سایت ادبی و تفریحی تاپ ناز قصد داریم نگاهی بر زندگی این هنرمند ترک داشته باشیم پس تا انتها با ما باشید.

photo 2024 03 10 19 06 25

بیوگرافی فورکان آندیچ Furkan Andic بازیگر ترک

فورکان آندیچ زاده 4 آپرید سال 1990 در ترکیه است. دوران تحصیلی اش را در شهر آتاشهر گذرانده است. او بعد از تحصلاتش در سال 2007 به کشور اوکراین رفت و در دانشگاه پلی تکنیک شهر کیف مشغول تحصیل شد. او در یک خانواده 5 نفری بدنیا آمده است و دو برادر دارد.

فورکان آندیچ Furkan Andic

بازگشت به استانبول

او پس از مدتی به استانبول برگشت و در سال 2011 در دانشگاه رادیو و تلویزیون استانبول مشفول به تحصل شد. او برای نحستین بار در سال 2011 در سریال زنان خانه دار نا امید در نقش لونت ایفای نقش کرد. در سال 2014 در سریال عروس های فراری در نقش سلیم بازی کرد. این سریال باعث شد که او بسیار معروف شود و دیده شود. او در سریال غنچه های زخمی هم در سال 2015 در نقش گوکهان ایفای نقش کرد.

فورکان آندیچ Furkan Andic

حضور در سریال انتقام شیرین

فورکان در سریال انتقام شیرین و سریال مریم به عنون نقش اصلی ایفای نقش کرد. فورکان قبل از حضور در سینما و تلویزیون در کلیپ های تبلیغاتی حضور داشته است.

اما بهترین کارهای فورکان آندیچ را میتوان به حضور وی در دو سریال انتقام شیرین و سریال مریم که در هر دو سریال به عنوان نقش اصلی بازی میکند. وی در این سریال در کنار لیلا لیدیا توغوتلو به عنوان بازیگران نقش اصلی حضور دارد.
وی در سریال انتقام شیرین در نقش سینان و در سریال مریم در نقش ساواش حضور دارد.
از نکات قابل توجه در مورد ورود به دنیای بازیگری در مورد فورکان این است که وی قبل از اینکه به عنوان یک بازیگر در فیلم و سریالها حضور داشته باشد در کلیپ های تبلیغاتی فراوانی حضور داشته است.

فورکان آندیچ Furkan Andic

رابطه عاشقانه

فورکان در سال ۲۰۱۴ وقتی ۲۴ ساله بوده با دنیز بایسال ۲۳ ساله که در سریال عروس های فراری همبازی بودند به مدت ۳ سال ارتباط عاشقانه داشت

او در سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ نیز با دیلان چیچک دنیز دوست بود سپس چند هفته ای با ازگه اوزگار دیده شد.

فورکان آندیچ Furkan Andic

عشق

عشق حالت احساسی است که کمک می کند تا خود را کشف کنید وقتی عاشق می شوید بزرگ می شوید این به این معناست که تجربه جدیدی از گذشته کسب کردید و می توانید اشتباهات قبلی خود را اصلاح کنید

فورکان آندیچ Furkan Andic

علاقه به ورزش

ورزش همیشه بخشی از زندگی من بوده است ، در دانشگاه عضو تیم بسکتبال بودم و می توانم بگویم نیمی از زندگی من با ورزش هم تنیده است

حالا کار بدنسازی را ادامه می دهم و هر از گاهی دست به توپ هم می شوم

فورکان آندیچ Furkan Andic

جایزه

فورکان سال ۲۰۱۶ برای بازی در سریال انتقام شیرین ، جایزه پروانه طلایی بهترین زوج بازیگر را به همراه لیلا لیدیا توغوتلو دریافت کرده‌ است

مطالب مشابه را ببینید!