مجله تاپ‌ناز‌

 فیلمنو ؛ پلتفرم تماشای فیلم، سریال و انیمیشن

 فیلمنو

در زمان های گذشته معمولا افراد برای تماشای فیلم و سریال مورد نظر خود مجبور بودند که به سینما ها بروند که با گذشت زمان تلویزیون، رادیو و از این دسته ابزار، برای استفاده راحت تر افراد به وجود آمدند.  اما با گذشت زمان مردم متوجه این موضوع شدند که حتی با وجود تلویزیون نیز گاهی نمیتوانند در همان زمان تعیین شده به تماشا برنامه مورد علاقه خود بپردازند. امروزه با به وجود آمدن VOD  ها این مشکلات بسیار کمتر شده است.VOD  مختصر شده عبارت Video On Demand و ترجمه تحت‌الفظی آن «ویدئو به درخواست» است. سرویس‌های VOD به هر سرویس ویدئویی اشاره دارد که ویدئو، فیلم و برنامه‌های تلویزیونی را برای کاربران فراهم می‌کند. با وجود این سیستم افراد می‌توانستند در هر زمان و در هر مکانی به تماشای فیلم یا سریال و حتی انیمیشن، مستند و… مورد علاقه خود به صورت آنلاین بپردازند. حدودا در سال 1390 بود که سر و کله سیستم VOD  در ایران پیدا شد و از آن پس مردم توانستند انواعی از فیلم ها،  سریال‌ها، انیمیشن ها و… را با ژانر های متنوع مانند درام، ماجرایی، تخیلی، مهیج، اکشن، جنایی، معمایی، کمدی و… را به صورت آنلاین و در زمان مورد نظر خود تماشا کنند. تفاوت بارز سیستم هایVOD  با ابزاری مانند تلویزیون در این است که فیلم ها و برنامه ها از قبل در بخشی مانند کتابخانه ذخیره شده اند تا مخاطب بتواند به راحتی به آن دست پیدا کند. یکی دیگر از ویژگی های سیستم های VOD  پر نشدن حافظه دستگاه شما مانند موبایل است به صورتیکه این برنامه ها در حافظه برنامه ذخیره شده است و ارتباطی با حافظه هارد دیسک شما نخواهد داشت. امروزه در ایران VOD  ها روز به روز در حال گسترش هستند و انواع مختلفی از آنها در اختیار مخاطبان قرار داده شده است. بی شک یکی از بهترین نمونه هایVOD  در ایران سرویس  VOD فیلمنو است. فیلمنو یک پلتفرم در ایران است که یکی از نمونه های موفق سیستم VOD  به شمار می‌رود. در این پلتفرم انواعی از فیلم و سریال ها با موضوعات متنوع با برنامه‌ریزی دقیق و خاصی در اختیار شما قرار گرفته است. یکی از ویژگی های خاص پلت‌فرم فیلمنو وجود یک دسته بندی قوی در ارائه برنامه های مختلف مانند فیلم فیلم تخیلی ، فیلم کمدی، فیلم اکشن، فیلم درام، فیلم وسترن و… است.

 فیلمنو

حتی بر خلاف دیگر سرویس‌های وی او دی، کاربر میتواند بدون پرداختن حتی یک ریال در رسانه پخش محتوای آنلاین filmeno از تمامی آرشیو غنی آن استفاده کند. از آنجایی که وب سایت فیلمنو خود را موظف به انتخاب بهترین فیلم‌ها از هر سبک میداند، برای مثال کاربر به راحتی فقط با یک کلیک بر روی دسته بندی فیلم ماجراجویی میتواند مطمئن باشد که به تماشای فیلم خوبی از این سبک مینشیند. سرویس فیلمنو حتی بهترین فیلم ها از نظر IMDB را در خود قرار داده است مانند فیلم های در قلب ماشین ، تار، شبگرد ، گله ، خاطرات قتل ، گول ظاهر نخور 2 و… تمامی محتواهای موجود در سایت برای راحتی شما بصورت دوبله و یا با زیر نویس فارسی می باشند و شما می توانید به راحتی فیلم یا سریال مورد علاقه خود را در کنار خانواده تماشا کنید. فیلمنو این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا تنها با چند کلیک ساده فیلم یا سریال مورد نظر خود را بصورت آنلاین تماشا کنند.  تیم فیلمنو همواره در تلاش بوده اند تا تمامی فیلم ها و سریال های جدید را در بستری سالم در اختیار مخاطبان خود قرار دهند تا افراد بتوانند به راحتی اوقات فراغت مرفحی برای خود ایجاد کنند.

 فیلمنو

به شما دوستداران فیلم و سینما پیشنهاد میکنیم که با مراجعه به این سرویس و مشاهده مزایا این پلتفرم از استفاده از این فضا لذت کافی را ببرید.

مطالب مشابه را ببینید!