فیلم آزار جنسی دختر جوان و محجبه عرب توسط راننده تاکسی!

فیلم آزار جنسی دختر جوان و محجبه عرب توسط راننده تاکسی!

دختر محجبه جوان عرب توسط راننده تاکسی مورد آزار جنسی قرار گرفت. راننده دستش را به سوی دختر جوان دراز می کند و قصد دارد که به وی تعرض کند و دختر هم به صورت مخفیانه از این عمل زشت فیلمبرداری می کند. انتشار این فیلم در فضای مجازی بسیار جنجالی شده است.

فیلم دست درازی و آزار جنسی دختر جوان در تاکسی

 

دختری عربستانی که لحظۀ آزار و اذیت خود به دست یک رانندۀ تاکسی را فیلم برداری و آن را منتشر کرده، جنجالی بزرگ در فضای مجازی عربستان ایجاد کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، این ویدیو که توسط دختر عربستانی در اسنپ شات منتشر و در فضای مجازی عربستان پخش شده است، یک رانندۀ تاکسی را نشان می دهد که تلاش می کند با کشیدن چادر دختر، به او تعرض کند.

این در حالی است که دختر سعودی – که گلی سرخ در دست دارد – واکنشی به اقدام رانندۀ تاکسی نشان نمی دهد و بدون نگرانی در حال فیلم برداری از ماجراست. این دختر مدعی شده ویدیو را برای آگاهی دادن به دیگر دختران تهیه کرده است.

در پی انتشار این ویدیو، موجی در فضای مجازی عربستان به راه افتاده که دستگیری و مجازاترانندۀ تاکسی حاضر در این ویدیو را خواستار شده و او تهدیدی برای هر دختر سعودی معرفی کرده است که به خودرویش سوار می شود.

مطالب مشابه را ببینید!