فرهنگ و هنر

فیلم شرلوک هلمز در صدر جدول باکس آفیس

فیلم اکشن “ماموریت غیر ممکن: پروتکل شبح” در آخرین هفته قبل از کریسمس توانست “شرلوک هلمز” را پشت سر گذاشته و در صدر جدول باکس آفیس قرار گیرد.

 

شرلوک هلمز

 

سلبریتی گوسیپ: با شروع فصل تعطیلات تغییراتی در باکس آفیس صورت گرفته است،

این فیلم با بازی تام کروز تا روز جمعه ۹٫۷ میلیون دلار فروش داشته است و به این ترتیب توانست فروش خود را در دومین هفته ی اکران در مجموع به ۲۵٫۸ میلیون دلار برساند.

 

فیلم “شرلوک هلمز : بازی سایه ها” با بازی رابرت داونی جونیور و جود لاو و به کارگردانی گای ریچی که هفته ی قبل صدر جدول باکس آفیس را به خود اختصاص داده بود، در این هفته با فروش ۶٫۷ میلیون دلار تا روز جمعه در مکان دوم قرار گرفت و توانست فروش کلی خود را به ۱۶٫۷ میلیون دلاربرساند.

 

فیلم خانوادگی “Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked” با فروش کلی ۱۲٫۸ میلیون دلار در مکان سوم قرار دارد، فیلم تازه اکران شده ی “دختری با خالکوبی اژدها” با فروش ۱۳٫۵ میلیون دلار در مکان چهارم ایستاد و “ماجراهای تن تن و میلو” با فروش ۸٫۸ میلیون دلاردر مکان پنجم قرار گرفت.

 

فیلم تازه اکران شده از اسکارلت جوهانسون و مت دیمون با عنوان “ما یک باغ وحش می خریم” در اولین هفته ی اکران خود با فروش ۷٫۶ میلیون دلاردر مکان ششم قرار گرفته است.

 

دکمه بازگشت به بالا