مجله تاپ‌ناز‌

بهترین قالیشویی در منطقه صادقیه تهران کدام است؟

بهترین قالیشویی در منطقه صادقیه تهران کدام است؟

آیا شما هم در منطقه صادقیه تهران زندگی میکنید؟ به نظر شما بهترین قالیشویی در صادقیه تهران کدام قالیشویی می باشد؟ تاکنون از این قالیشویی استفاده کرده اید یا خیر؟ با ما همراه باشید تا یکی از بهترین قالیشویی های این منطقه را به شما عزیزان معرفی کنیم.


معرفی منطقه صادقیه

محله صادقیه در استان تهران و در محدوده‌ی مرکزی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۲ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بزرگراه جلال آل احمد، از شرق با خیابان صحرایی، خیابان گلاب، میدان صحرایی، خیابان دستبند غربی و بزرگراه یادگار امام، از جنوب با بزرگراه شیخ فضل الله، خیابان طرشت شمالی و بزرگراه فهمیده و از غرب با بزرگراه جناح، بزرگراه آیت الله کاشانی، خیابان فلکه دوم صادقیه، خیابان شالی و بزرگراه اشرفی اصفهانی محدود شده است و با محله‌های ‌شهرک آزمایش، مرزداران، فردوس، آپادانا، ستارخان، طرشت، اباذر، دریان نو مجاورت دارد.

این محله در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این محله می‌توان به رستوران فست فود زیتون، رستوران پیتزا پرپروک، رستوران مددی، مرکز خرید پردیس، کافه رستوران فانوس، مرکز خرید افق، بوستان شهروند، مرکز خرید پاسارگاد، استخر پرنیان و پاساژ برلیان اشاره کرد.

بهترین قالیشویی در منطقه صادقیه تهران کدام است؟

قالیشویی کسری

قالیشویی کسری یکی از برترین قالیشویی های دارای مجوز و محبوب با قیمت منصفانه در شهر تهران می باشد که در سراسر تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب این کلانشهر را پوشش داده است. همچنین این قالیشویی دارای خدمات متنوعی نیز می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. خدماتی مانند :

  1. شستشوی انواع فرش و قالی دستباف و ماشینی (قالیچه، فرش های بزرگ پارچه و …)
  2. رفو و بازسازی انواع فرش به صورت کاملا حرفه ای
  3. ریشه زنی انواع فرش و قالی
  4. رنگ برداری فرش
  5. شستشوی انواع مبل در منزل با بهترین مواد و متریال
  6. شستشوی انواع موکت

شماره بهترین قالیشویی صادقیه تهران

برای تماس مستقیم و جمع آورش فرش های خود کافیست با شماره چهار رقمی ۱۵۸۱ تماس بگیرید و فرش خود را مثل روز اول تازه و نو کنید. شستشوی فرش ها با بهترین مواد و توسط دستگاه های اتوماتیک انجام خواهد شد که هم در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد و هم فرش های شما هیچگونه آسیبی نخواهد دید. همچنین این قالیشویی با دارا بودن نیروهای متخصص تمامی نیازهای شما عزیزان را برای شسشتن فرش ها و قالی ها و انواع مبل برطرف خواهد کرد.

مطالب مشابه را ببینید!