قتل همسر به وسیله ضربات چکش به صورت و گردن! +عکس

مرد آمریکایی با اجیر کردن یک قاتل همسرش را به فجیع ترین شکل ممکن به قتل رساند

اخبار حوادث : آقای ” جورج یتافای ” 43 ساله اهل ” لاس و گاس ” با اجیر کردن یک بی خانمان همسر خود ” شانا ” 46 ساله را به قتل رساند .

براساس گزارش پلیس ” تیافای ” که یک مامور آتش نشانی بود پس از جدا شدن از همسر خود که مدت 6 سال با یکدیگر زندگی می کردند و یک دختر به نام ” مدیسون ” داشتند با یک هدف کینه توزانه تصمیم به انتقام و قتل قربانی گرفت و در سپتامبر 2012 با همکاری یکی از دوستان خود به نام ”  استیون نوئل اسکات ” که یک بی خانمان بود دست به این جنایت هولناک زد .

قتل همسر به وسیله ضربات چکش به صورت و گردن! +عکس

براساس تحقیقات به عمل آمده توسط پلیس معلوم شد ” یتافای ” کلید خانه قربانی را به ” استیون ” داد و با خریداری یک اسلحه سرد که یک چکش بود و دادن مبلغ 5000 دلار پاداش به ” استیون ” برنامه قتل را اینگونه برنامه ریزی کرد و شب قبل از جنایت ” استیون ” با وارد شدن به خانه قربانی که در آن ساعت برای کار کردن در شیفت شب در” کافی شاپ” در خانه نبود در انتظارقربانی در کمد اتاق خواب او پنهان شد .

هنگامی که ” شانا ” به خانه برگشت این جنایت کار با چکش در 17 مورد به سر و گردن قربانی ضربه وارد کرد و باعث مرگ او شد .

اخبار,اخبار حوادث , قتل

پلیس در یک تحقیق و بررسی که چندین ماه به طول انجامید با یافتن شواهد از جمله تماس تلفنی در 87 مورد بین ” استیون ” و ” یتافای ” و همچنین فیلم دوربین فروشگاه که این دو به خرید ” چکش و یک دست لباس مشکی یک چاقو و یک جفت دستکش ” پرداختند و بررسی یک شلوار جین که در چادر ” استیون ” بی خانمان یافت شد و DNA  مربوط به ” استیون ” و قربانی بر روی آن وجود داشت پی به راز این جنایت بردند.

پلیس ” اسیتون ” و ” یتافای ” را به جرم قتل مادر یک دختر 8 ساله دستگیر کرد و به حبس برد .

این دو جنایت کار در دادگاهی که چندی پیش برگزار شد محاکمه شدند .

آقای ” یتافای ” به جرم قتل و اجیر کردن یک بی خانمان برای عمل جنایت کارانه خود به حبس ابد بدون امکان استفاده از ضمانت برای آزادی و “استیون” نیز به جرم قتل به حبس ابد محکوم شد .

 

نوشته های مشابه