مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / قتل وحشتناک و سوختن دختری به نام حدیث

قتل وحشتناک و سوختن دختری به نام حدیث

قتل وحشتناک و سوختن دختری به نام حدیث

دختر سوخته

تحقيقات جانبي براي كشف راز قتل دختر هشت ساله با بازجويي از چند مظنون كه خانواده مقتول به كارآگاهان جنايي معرفي كردند، ادامه دارد. تلاش براي رازگشايي از جنايت در حالي ادامه دارد كه به گفته عموي مقتول با گذشت حدود دو ماه از قتل «حديث» هشت ساله هنوز سرنخي…
اين دختر دانش‌آموز ساعات اوليه نهمين روز اسفند سال گذشته در نزديكي مدرسه‌اش مفقود شد. پس از آن خواهر 12 ساله او موضوع را به خانواده اطلاع داد تا جست‌وجو براي يافتن حديث آغاز شود. در نهايت با گذشت حدود شش ساعت از زمان ناپديد شدن دختر هشت ساله جسد سوخته وي در فاصله پنج كیلومتري مدرسه پيدا شد.
براساس گفته اعضاي خانواده مقتول، حديث روز حادثه همراه خواهر بزرگ‌ترش به مدرسه رفته بود ولي حدود ساعت 9 به دليل احساس ضعف و گرسنگي از خواهر بزرگ‌ترش كه زهرا نام دارد خواست برايش از مغازه‌اي كه آن طرف خيابان مدرسه بود كيك و آبميوه بخرد. پس از آن دو خواهر براي خريد از مدرسه خارج شدند اما خواهر بزرگ‌تر ترجيح داد به علت ضرورت عبور از خيابان و جلوگيري از خطر تصادف حديث را با خود به آن طرف خيابان نبرد. به اين ترتيب زهرا به مغازه رفت و با كيك و آبميوه نزد خواهر كوچك‌تر بازگشت اما بعد در كمال تعجب اثري از خواهر كوچك‌تر نديد و تصور كرد او به مدرسه بازگشته است. به اين ترتيب زهرا به مدرسه رفت اما در زنگ تفريح هم اثري از خواهر كوچك‌تر خود نديد، به همين دليل به خانه رفت اما چون پدر و مادرش براي درمان به تهران رفته بودند موضوع را به عموي خود اطلاع داد.
حدود ساعت 10 صبح جست‌وجوي اعضاي خانواده در حوالي مدرسه و از آشنايان آغاز شد اما وقتي نتيجه‌اي به دست نيامد پاي پليس محلي نيز به موضوع باز شد.
در تحقيقات اوليه افرادي گفتند حديث را ديده‌اند كه در جهت مخالف خيابان در حركت بود. با اين حال گفته‌هاي افراد محلي به پيدا شدن حديث كمك نكرد. از اين رو پس از چند ساعت كارآگاهان پايگاه يكم پليس در جريان قرار گرفتند تا شايد گره ناپديد شدن دختر هشت ساله باز شود. تحقيقات بازجويي از خانواده حديث و افراد محلي ادامه داشت تا اينكه حدود ساعت سه بعدازظهر يكي از چوپانان پيدا شدن جسد سوخته‌اي را به ماموران كلانتري اطلاع داد و مسير پرونده را عوض كرد.
ماموران كلانتري با توجه به مشخصات ظاهري جسد كشف شده كه براي از بين بردن شواهد و مدارك احتمالي سوزانده شده بود، موضوع را به كارآگاهان اطلاع دادند و خانواده حديث نيز با توجه به لباسي كه بر تن جسد سوخته بود آن را به عنوان گمشده خود شناسايي كردند. به این ترتیب پرونده وارد مرحله جدیدی شد و کاراگاهان ویژه قتل رسیدگی به پرونده را آغاز کردند، این در حالی بود که تحقيقات اوليه متخصصان پزشكي قانوني حاكي از شكنجه دختر خردسال قبل از قتل بود، كارآگاهان نيز در تحقيقات اوليه نوك پيكان اتهام را به سوي افراد معتاد و اتباع افغاني كه در آن حوالي بودند نشانه رفتند. اما با وجود بازداشت و بازجويي از حدود 30 مظنون نتيجه‌اي به دست نيامد و راز قتل حديث همچنان سر به مهر باقي ماند.
عموي حديث هشت ساله روز گذشته به شرق گفت: «در روزهاي اول ما به كسي مظنون نبوديم اما پس از بررسي سابقه 30 ساله روابط خانواده با افراد مختلف به خاطر آورديم كه با تعدادي از بستگان و افراد محلي بر سر زمين اختلافاتي داشتيم و آنها ما را تهديد به انتقام كرده‌ بودند.» اين مرد ميانسال ادامه داد: «حدود يك هفته پس از قتل برادرزاده‌ام پنج نفر را به عنوان مظنون معرفي كرديم كه در بين آنها هم زن و هم مرد وجود داشت در بين اين افراد نيز به دو نفر بيشتر از همه شك داشتيم، اما اين افراد پس از تحقيقات جزيي آزاد شدند.» اين مرد در پايان گفت: «پليس براي كشف راز قتل به دنبال اتباع افغاني است اما ما معتقديم كار يكي از دو مظنوني است كه معرفي كرده‌ايم و شرايط زماني و مكاني آنها در زمان ناپديد شدن و كشف جسد حديث نيز اين ادعاي ما را ثابت مي‌كند.»
[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

4 دیدگاه ها

  1. خدا بیامرزتش

  2. ناراحت شدم

  3. بامزه میشد اگه مجردبود اخه مرگ حقه حیف ازجوونیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *