مجله تاپ‌ناز‌

قرص آفرودیت داروی افزایش میل جنسی زنان و افزایش اسپرم + نحوه مصرف و نکاتی در مورد این دارو

قرص آفروید محصول شرکت گل دارو است و کاملا گیاهی است و از گیاهانی مانند زنجبیل، دارچین، زعفران و میوه خارخاسک تهیه شده است. قرص آفرودیت برای درمان نارسایی جنسی، اختلال نعوظ، افزایش میل جنسی بانوان و افزایش اسپرم ساخته شده است.

این دارو که توسط شرکت گل دارو ساخته شده است برای درمان بیماری های متعدد روانه بازار شده است. آفرودین به منظور درمان مشکلات جنسی تاثیر خوبی دارد.

قرص آفرودیت

قرص آفرودیت برای درمان زود انزالی، اختلال قوای جنسی در آقایان و همچنین افزایش قوای جنسی در بانوان استفاده می شود. یکی از مشکلات رایج بین مردان اختلال نعوظ است. بعضی از بیماری هایی که ممکن است باعث شوند فرد دچار اختلال نعوظ شود شامل فشار خون بالا، دیابت، کلسترول بالا، بیماری های قابی، صدمات ناحیه لگن یا نخاع، پارکینسون و اعتیاد است. گیاه آفرودیت می توانید این مشکلات را رفع کند.

قرص آفرودیت داروی افزایش میل جنسی زنان و افزایش اسپرم

آفرودیت از چه موادی تشکیل شده است

قرص آفرودیت کاملا گیاهی است و از گیاهان مختلفی مانند دارچین، زعفران، زنجبیل و میوه خارخاسک تهیه شده است.

دارچین طبعی گرم و خشک دارد و می تواند باعث راحتی تنفس و نشاط شود و برای بیشتر شدن قوای جنسی موثر است.

زعفران ضد افسردگی است و طبع گرم و خشک دارد و می تواند باعث شادابی و نشاط در فرد شود و مقداری هم آرامش بخش است و می تواند قوای جنسی را بیشتر کند.

گیاه خارخاسک باعث افزایش تعداد اسپرم می شود و برای افرادی که دچار کمبود اسپرم هستند مفید است. عصاره خارخاسک باعث افزایش حرکت اسپرم و افزایش میزان زنده ماندن آنها می شود. خارخاسک باعث افزایش میل جنسی در زنان می شود.

گیاهان استفاده شده در این قرص باعث افزایش اسپرم می شود و برای افرادی که کمبود اسپرم دارند مفید است. عصاره خارخاسک باعث افزایش حرکت اسپرم ها و افزایش زنده ماندن آنها می شود. خارخاسک باعث افزایش میل جنسی در زنان می شود.

گیاهانی که در این قرص استفاده شده اند همگی باعث افزایش میل جنسی می شوند و باعث اتساع عروق آلت می شوند و باعث تجمع خون و نعوظ می شوند.این دارو از بروز انزال زودرص و ناقص جلوگیری می کند.

در هر قرص یا 2 میلی لیتر قطره آفروید 40 میلی گرم خارخاسک، 12/27 میلی گرم زنجبیل، 3 میلی گرم زعفران و 11 میلی گرم دارچین وجود دارد.

روش مصرف دارو

در حالت کلی روش مصرف این دارو 3 بار در روز و در هر نوبت یک عدد قرص می باشد. افرادی که دارای مشکلات قلبی و یا فشار خون پایین هستند باید در مصرف این دارو احتیاط کنند و با تجویز پزشک از آن استفاده کنند.

 

نکاتی احتیاطی که باید بدانید

موارد مورد توجه در مصرف قرص آفرودیت شامل موارد زیر می باشد:

  • در دوران بارداری نباید از این دارو استفاده کرد. اما مصرف آن در دوران شیردهی مانعی ندارد.
  • مصرف طولانی مدت دارو باعث افزایش اسپرم می شود.
  • اشخاصی که نسبت به فراورده های گیاهی حساسیت دارند نباید از این قرص استفاده نمایند.
  • بیماران قلبی باید با احتیاط و مشورت پزشک یا دارو ساز از قرص استفاده کنند.
  • افرادی که دارای مشکل فشار خون پایین هستند در مصرف دارو احتیاط لازم را داشته باشند.

 

تاثیر فارماکولوژی قرص

مکانیسم فیزیولوژیک نعوظ در آلت تناسلی در این قرص باعث آزاد شدن اکسید نیتریک در کورپوس کاورنوزوم در زمان تحریکات جنسی می شود. اکسید نیتریک آنزیم گوانیل سیکلاز را فعال کرده و باعث افزایش میزان CGMP می شود و باعث اتساع عروق آلت می شود و در نتیجه گردش خون در آلت افزایش می یابد.

اثر این قرص در خانم ها باعث افزایش میل جنسی می شود. مواد موثر در قرص به ویژه یاپونین، اسانس ها و استروئیدهای موجود در گیاهان استفاده شده در آفرودیت می توانند ناتوانی جنسی را برطرف کنند و از انزال ناقص و زودرس پبیشگری کنند که در نهایت یک عمل جنسی رضایت بخش را خواهید داشت. طبق تحقیقات انجام شده ساپونین موجود در گیاه خارخاسک باعث افزایش اسپرم می شود و برای افرادی که به دلیل نبود اسپرم مشکل عقیمی دارند خیلی تاثیرگذار است. خارخاسک موجود در قرص فرآیند اوولاسیون را تحریک می کند و تمایلات جنسی در زنان را افزایش می دهید.

 

مطالب مشابه را ببینید!