مجله تاپ‌ناز‌

قرص ایمیونس برای سیستم ایمنی بدن + کاربرد دارو و نکاتی در مورد آن

قرص ایمیونس یکی از داروهایی است که برای حفظ و تامین سلامت سیستم ایمنی بدن کاربرد دارد و بهتر است قبل از مصرف این دارو در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید و به همین دلیل اطلاعاتی در مورد این دارو را برای شما قرار دهید.

داروی ایمیونس یکی از داروهای پرکاربرد برای حفظ و تامین سلامت سیستم ایمنی بدن است و دارای ال کارنتین، ال سستین، بتاکاروتن، بیوفلاونوئیدها و مواد معدنی است و دارای ویتامین های C، E و D3 می باشد که در بیماران قبل و پس از جراحی، بیماران قلب و عروق و در بیماری های مزمن مانند دیابت برای پیشگیری از ابتلا به عفونت ها، بهبود مشکلات پوست و تامین سلامت بافت بینایی استفاده می شود.

 

اطلاعات دارویی قرص ایمیونس و مصرف آن

مواردی مانند آلودگی، استرس، میکروارگانسمها، بیماری های مزمن و سلول های سرطان باعث ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن می شوند و در واقع باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن و بازگشت عفونتها، کاهش سرعت روند بهبود زخم و خستگی زیاد از حد می شود که با استفاده از قرص ایمیونس که دارای آنتی اکسیدانها و ریز مغذی های ضروری است باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و محافظت از سلولها در مقابل اثرات مخرب رادیکال های آزاد می شود که برای بیماران مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت و نارسایی قلب، مبتلایان به سرطان و سل محصولی ایده آل می باشد. در ادامه بیشتر با کاربرد این دارو آشنا می شوید.

 

کاربرد داروی ایمیونس

  • محافظت از بدن در مقابل اکسیداتیو و استرسها
  • کمک به حفظ سلامت و عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن
  • محافظت از بدن در مقابل آلودگی های محیط

روش مصرف این دارو را پزشک تعیین می کند که معمولا همراه با یک وعده غذای اصلی در روز یک عدد قرص را با یک لیوان آب باید مصرف کرد.

 

مواد تشکیل دهنده قرص ایمیونس

ویتامین های آ -ایی و سی – سلنیوم و روی

باعث بهبود عملکرد سلول های ایمنی بدن و کم شدن عوارض استفاده از دیگر داروها می شود.

 

ویتامین های ب۶- ب۱۲ – د و فولیک اسید

باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش روند پیشرفت بیماری می شود.

 

کاروتنوئیدها

به عنوان انتی اکسیدان قوی به شمار می رود که باعث محافظت از پوست در مقابل آسیب های ناشی از نور خورشید و حفظ سلامت سستم قلب و عروق می شود.

 

بیوفلاونوئیدها

این ماده باعث حفاظت از دیواره رگ ها، تقویت اثربخشی ویتامین سی، محافظت از سیستم قلب و عروق، کاهش اثرات آلرژی و آرتریت روماتوئید و دیگر التهابات در بدن می شود و باعث حفظ و تامین سلامت سیستم لنفاوی در بدن می شود.

قرص ایمیونس

بتاکاروتن

با افزایش پیدا کردن گلبول های سفید خون باعث تقویت سیستم ایمنی بدن، حفاظت از چشمها و تقویت بینایی می شود.

 

ال کارنتین

این ریز مغذی باعث تامین انرژی بدن، سلامت رگهای خونی و قلب، بهبود خستگی بیش از حد و پیشگیری از دیابت نوع دو می شود و از تخریب سلول ایمنی بدن پیشگیری می کند.

 

 شرایط نگهداری

دارو را در دمای 25 درجه سانتیگراد در مکان خشک و خنک و به دور از نور خورشید و دور از دسترس کودک قرار دهید.

 

نکاتی در مورد دارو

از مصرف بیش از مقدار تجویز شده خودداری کنید.

این دارو را با معده پر استفاده کنید.

در دوران بارداری و شیردهی تحت نظر پزشک باید مصرف شود.

این دارو دارای ویتامین k است و به همین دلیل از مصرف همزمان با داروی ضد انعقاد خون مانند وارفارین خودداری کنید.

در صورت مصرف هر دارویی پیش از استفاده از این دارو لیستی از تمام داروهایی که استفاده می کنید را در اختیار پزشک خود قرار دهید.

این دارو بدون نمک، بدون مخمر، بدون لاکتوز، بدون رنگ مصنوعی و بدون مواد نگهدارنده است.

مطالب مشابه را ببینید!