مجله تاپ‌ناز‌

قسمت آخر سریال فضیلت خانم + بیوگرافی بازیگران و عکس های قسمت آخر سریال

قسمت آخر سریال فضیلت خانم

قسمت آخرسریال فضیلت خانم داستان جالبی دارد ولی هنوز از جم تی وی پخش نشده است. داستان قسمت آخر را در این مطلب می خوانید. بیوگرافی و عکس های بازیگران سریال فضیلت خانم را در این مطلب گردآوری کرده ایم.

داستان قسمت آخر سریال فضیلت خانم + بیوگرافی و عکس های بازیگران سریال

سریال فضیلت خانم و دخترانش fazilet Hanim ve Kizlari یکی از سریال های پربیننده 2017 کشور ترکیه و استار تی وی است که داستانی درام و عاشقانه دارد.

فضیلت خانم زنی میانسال است که دو دختر به نام خزان و اجه می باشد که هر کدام از این دخترها در زندگی خود دچار فراز و نشیب زیادی می شوند و فضیلت قصد دارد که اوضاع را بهبود بخشد. دختران او پس از اتفاقاتی سر از منزل اگه من ها در می آورند. عشق اجه و یاسین هم در اواسط سریال به بن بست می خورد و اجه مجبور می شود با پدر خانواده اگه من ها که کاظم ازدواج سوری کند تا بچه ای که در شکم دارد حفظ شود.

قسمت آخر سریال فضیلت خانم

خزان هم بین عشق دو برادر که پسران کاظم هستند گیر افتاده است. او در اوایل عاشق سینان است ولی سینان گویا حواسش به عشق خزان نیست و نمی تواند انتظارات سینان را براورده کند. این دو در اوایل عاشق هم بودند تا اینکه یاووز بین این دو قرار می گیرد. البته یاووز که می داند سینان خزان را به اندازه او دوست ندارد، به صورت عاشقانه و ناخودآگاه به خزان عشق می ورزد ولی خزان هیچ گاه عشق و محبت اورا نمی بیند و هنوز هم به رابطه با سینان علاقه مند است.

قسمت آخر سریال فضیلت خانم

پس از این ماجراها زنی به نام کریمه بسیار اطراف این خانواده می چرخد و فضیلت پی می برد که پسر کریمه یا سینان است یا یاووز. شوهر کریمه چند سال پیش در شرکت کاظم از ارتفاع سقوط کرده است و جان باخته است. قضیه از این قرار است که کاظم با شوه کریمه وارد بحث می شود و شوهر کریمه از پشت به پایین پرت می شود. پس از این اتفاق کاظم پسر این مرد را بزرگ می کند. پسر او یاووز است. خزان و سینان نقشه می کشند که سینان را به جای فرزند کریمه به او معرفی کنند و کریمه هم باور می کند. در این بین فضیلت از عشق یاووز به دخترش خزان اطلاع پیدا می کند و هر طور که شده قصد دارد که از عشق یاووز جلوگیری کند زیرا او فرزند اصلی کاظم نیست و ارثی به او نمی رسد.

قسمت آخر سریال فضیلت خانم

عروس این خانواده یاسمین نام ندارد که قبلا یک مدل برهنه و فاحشه بوده و توانسته با حیله پسر بزرگ خانواده را فریب دهد و با او ازدواج کرده است. گوکهان بین یاسمین و خانواده اش قرار می گیرد و همسرش مدام تلاش می کند که او را با برادرانش بد کند تا به اهدافش برسد. یاسمین از ازدواج قبلی اش یک دختر دارد که گوکهان بعدها می فهمد. پس از چند قسمت، یاسمین دارویی را به اجه می دهد و می گوید این را در غذای کاظم بریز تا حالش بهتر شود ولی این ماده سم بود و باعث می شود که کاظم به طور کل حافظه اش را از دست بدهد و به تیمارستان برود. این اتهام را به اجه می زنند که قصد داشته شوهرش را بکشد ولی بعدها یاسمین یکی از خدمتکاران را مجبور می کند که این اتفاق را به گردن بگیرد. گوکهان به آرامی می فهمد که همسرش زنی بدکاره است و قصد دارد او را فریب بدهد و مال و اموالش را بالا بکشد و به همین دلیل از او جدا می شود. یاسمین دست بردار نیست و قصد دارد که هر طور شده است با گوکهان باشد.

قسمت آخر سریال فضیلت خانم

در ادامه قسمت آخر سریال فضیلت خانم می بینید که:

سینان می میرد. همه تصور می کنند که کاظم خان مرده است ولی او پس از تصادف توسط یک فرد پیدا می شود و مداوا می شود.

اجه هم که از یاسین باردار است سعی می کند به یاسین برسد و در قسمت آخر به یاسین هم می رسد و با هم ازدواج می کنند.

کاظم بعد از چند وقت فلج می شود و می گذارد یاسین و اجه در کار او زندگی کنند.

خزان هم که عاشق سینان بود ولی در آخر با یاووز برادر سینان ازدواج می کند.

سلین هم که نمی تواند خوشبختی اجه را ببیند و همسرش (یاسین) به او توجهی نمی کند، خودکشی می کند.

یاووز و خزان بهم می رسند و یاسمین هم از گوکهان باردار می شود و باز به هم بر می گردند و ….

قسمت آخر سریال فضیلت خانم

بیوگرافی بازیگران

 • نازان Nazan Kesal در نقش فضیلت خانم

نازان کسال بازیگر نقش فضیلت خانم است او متولد 28 مارس سال 1969 در ترکیه است. از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی برجسته او می توان به اوزاکف اقلیم ها و فیلم دلیبال اشاره کرد.

 • دنیز بایسال Deniz Baysal در نقش هازان

دنیز بایسال بازیگر نقش خزان در سریال فضیلت خانم می باشد. او متولد سال 1991 در ترکیه است و بازیگر تئاتر و تلویزیون است. او 10 در تئاتر شهرداری کرشایاکا کار کرده است.

 • چاغلار ارتوگول Caglar Ertugrul در نقش یاگیز

چاغلار ارطغرل متولد 5 نوامبر سال 1987 در ترکیه است و بازیگر نقش یاووز در سریال فضیلت خانم است. از فیلم های برجسته او می توان به کوه اشاره کرد.

 • ماهیر گونشیرای Mahir Günsiray در نقش هازیم

ماهیر گونشیرای mahir gunşiray بازیگر ترک متولد 10 / 8 / 1960 می باشد و در شهر استانبول به دنیا آمده است. او در رشته تئاتر تحصیل کرده است. مهیر گونشیرای در کشور انگلیس رشته workshop theatre خوانده است.

 • تولگا گولچ  Tolga Güleç در نقش گوکهان

تولگا گولچ (ترکی استانبولی: Tolga Güleç؛ زادهٔ ۲۰ سپتامبر ۱۹۸۱) هنرپیشه اهل ترکیه است. از فیلم‌هایی که او در آن‌ها حضور داشته می‌توان به روزی روزگاری اشاره کرد.

 • افرا ساراچ اوغلو Afra Saraçoglu در نقش اجه

آفرا ساراچ اوغلو Afra Saraçoğlu بازیگر جوان متولد سال 1998 در شهر استانبول است.در نخستین فیلمی که در آن ایفای نقش کرد اوزجان دنیز هم حضور داشت که این فیلم موفق شد و این دختر تجربه بازی در مقابل این بازیگر معروف را به دست آورد.

 • آلپ ناوروز Alp Navruz در نقش سینان اجمن

آلپ ناوروز در تاریخ پانزدهم ژانویه سال ۱۹۹۰ میلادی در استانبول ترکیه به دنیا آمد. وی دارای یک خواهر و برادر کوچک‌تر است. در ایام دبیرستان شعر و نمایش نامه‌نویسی را آغاز کرد و ادبیات ترکی را به عنوان رشتهٔ تحصیلی خود در داتشگاه Yıldız teknik üniversitesi انتخاب کرد. با قبول پیشنهادهای مدلینگ و نقش‌های کوتاه در سریال‌ها فعالیت‌های هنری خود را آغاز کرده و با بازی در سریال فضیلت خانم و دخترانش در سال ۲۰۱۷–۲۰۱۸ پا به عرصه شهرت گذاشت. چهره زیبا و جذاب وی یارای او در طی کردن پله‌های موفقیت بود و خیلی زود به عنوان چهره تبلیغاتی برند بین‌المللی هامل و برند پوشاک مردانه ترک hatemoğlu انتخاب شد.

 • ادریس نبی تاکسان Idris Nebi Taskan در نقش یاسین
 • اجم بالاتاسی Ecem Baltaci در نقش سلین
 • گولچین گوونچ Gülçin Güvenç در نقش نرمین
 • تورکان کلیچ Türkan Kiliç در نقش کریمه ییلدیز
 • سوینچ ارول Sevinç Erol در نقش شوکری

امیدواریم از خواندن داستان قسمت آخر سریال فضیلت خانم لذت برده باشید.

 

مطالب مشابه را ببینید!