مجله تاپ‌ناز‌

قیمت دمپایی پلاستیکی ارزان در بازار چند است؟ + عکس

در بسیاری از مواقع سال، به دلیل اختلافات قیمتی در حوزه ارزهای خارجی که مهترین آن مربوط به دلار می باشد، قیمت دمپایی های پلاستیکی ارزان قیمت که مهمترین آن امروز دمپایی بیمارستانی قم هست را دچار اختلافات قیمتی میکند.

حال با توجه به همه این مسائل که تاثیرات مستقیمی بر روی قیمت دمپایی پلاستیکی دارد می خواهیم در این مقاله مشخص کنیم که واقعا قیمت این محصول امروز در بازار چند است؟

با ما همراه باشید.

قیمت دمپایی پلاستیکی ارزان در بازار چند است؟ + عکس

چرا دمپایی پلاستیکی هم گران می شود؟

سوال بسیار مهمی است که فعالان اقتصادی حوزه دمپایی و صندل باید بدانند که چرا قیمت دمپایی پلاستیکی ارزان هم افزایش می یابد؟

با توجه به نیاز شدید بازار به انواع دمپایی پلاستیکی، می توان یکی از دلایل افزایش نرخ قیمتی این محصول را همین موضوع بیان نمود. به جرعت می توان گفت، امروز تولید کنندگان ما در برخی موارد قادر نیستند 100 درصد نیاز دمپایی پلاستیکی بازار را تامین کنند و این یعنی تقاضای بالا و افزایش قیمت.

مورد مهم بعدی هم طبیعا افزایش قیمت دلار و در پی آن افزایش برخی از مواد اولیه وارداتی و یکسری مواد اولیه ای که به قیمتشان به صورت غیر مستقیم به قیمت دلار و یورو وابسته است.

  • خب امروز قیمت دلار حدود 50.000 تومان هست و قیمت دمپایی هم با توجه به همین نرخ قیمت گذاری می گردد.
قیمت دمپایی پلاستیکی ارزان در بازار چند است؟ + عکس

قیمت دمپایی پلاستیکی الان چند است؟

با توجه به بررسی های به عمل آمده از ابتدای سال 1402 تا به الان که در تیرماه هستیم قیمت دمپایی بیمارستانی و سایر دمپایی های پلاستیکی تغییراتی داشته اند.

ما در این بخش می خواهیم تغییرات قیمت دمپایی بیمارستانی را برای شما بازگو کنیم.

  • در فروردین سال 1402: قیمت: 15.700 تومان به ازای هر جفت
  • در اواسط اردیبهشت ماه 1402: قیمت 16.500 به ازای هر جفت
  • در اوایل خرداد ماه 1402: 17.900 به ازای هر جفت
  • و در اواخر خرداد ماه و اویل تیرماه 1402: قیمت دمپایی بیمارستانی حدود 18.900 تومان می باشد.

البته توجه داشته باشید که قیمت های اعلامی برای خرید های عمده می باشد و در خرید های جزئی و به اصطلاح خرده فروشی قیمت های متفاوت است.

قیمت دمپایی پلاستیکی ارزان در بازار چند است؟ + عکس

نحوه ثبت نام برای خرید دمپایی بیمارستانی

خب همواره برای ثبت نام و خرید عمده این محصول برای ارگان دولتی و یا بیمارستان خود بایستی از طریق مراجع معتبر فروش عمده دمپایی بیمارستانی در کشور اقدام نمایید.

یکی از راه های پیدا کردن این مراجع فروش معتبر استفاده کردن از جستوجوی ساده ای در گوگل می باشد.

به طور مثال یکی از مراجع معتبری که گوگل به شما معرفی می کند شرکت کفش رکاب است که با از بررسی رزومه این مجموعه می توان متوجه شد که گزینه خوبی برای شما است تا بتوانید خرید انواع دمپایی پلاستیکی ارزان منجمله دمپایی بیمارستانی را ثبت نمایید.

قیمت دمپایی پلاستیکی ارزان در بازار چند است؟ + عکس

مطالب مشابه را ببینید!